не купити медичну страховку …

І вважаю, що і ви не повинні тримати дослідження планів захисту. Медична ціни страхового покриття “постійно переглядаються, і ви не можете зафіксувати ставки медичне страхування, як ви можете з цілими охоплення життя або компакт-диск. Переконавшись, що ви нас найнижчі ціни за якість медичного страхування може бути зроблено тільки якщо ви проглянете покриття кожний рік або близько того.

Ваш лікуючий лікар страховика постійно відстежує середня кількість вимог, які страхувальники роблять проти їх кришки медичного страхування. Вони постійно змінюють курс. Ставки будуть майже завжди йдуть вгору, але кожна серія політики можуть мати різні підвищень ставки. Ви хочете, щоб переконатися, що ви перебуваєте в отримуєте найкраще справу, не тільки сьогодення, але і завтра.

Якщо у вас старий поліс медичного страхування, особливо той, який не продається в даний час, важливо, що ви ходите по магазинах і порівняти переваги та ціни. Є, ймовірно, більш вигідні з охорони здоров’я страхового покриття доступні, які мають такі ж переваги.

Коли медичне страхування постачальника зупинками, де конкретної серії політики для нових членів, ставки по цій політиці серії майже завжди йти вгору швидше, ніж вони будуть на будь-якому відкритому плани. Причиною цього є не тому, що вік страхувальників, але вік своїх іспитів або андеррайтингу. Коли ви дивитеся на 100 полісів для будь-якої вікової категорії, які щойно здали медичні андеррайтингу, вони набагато менш імовірно, ніж основні претензії ті ж люди числа того ж віку, які востаннє були гарантовані п’ять років тому. У них було п’ять років, щоб підняти їх кров’яний тиск, вагу і рівень холестерину. Багато знаходяться у відмінному великих медичних, звичайно, але коли ви подивіться на середні знову гарантовані групі майже напевно буде здоровіше.

Це означає, що ваше здоров’я ціни санітарної допомоги буде нижче, якщо ви переїхали в групу людей, які були гарантовані зовсім недавно. Переконайтеся, що ви зберегти або поліпшити ваші добрі великих медичних і що ви регулярно магазин за медичну страховку. Магазин для дружини або чоловіка один раз, магазин для захисту на регулярній основі.

Для того, щоб бути затверджені для будь-якої нової політики в галузі охорони охорони здоров’я вашого лікаря має бути добре. Це не означає, що вам буде відмовлено, якщо у вас був грип, але ви можете бути відмовлено, якщо ваша вага не відповідає їх критеріям або у вас є неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Можливо, одного разу ми будемо мати систему, де кожен може претендувати на охорону здоров’я догляду незалежно від їх статусу охорони здоров’я. Цей день не зараз. Якщо ви шукаєте для покриття зараз, ми повинні зробити все можливе, щоб контролювати аспекти нашої медичної допомоги, які в нашій компетенції, якщо ми хочемо отримати кращі ціни.

Звичайно, не останню побічний ефект healtheir буття є те, що ми отримуємо, живуть довше, і, ймовірно, більш повноцінного життя. Якщо додаткові витрати на оцінку здоров’я догляду страховий поліс є останньою краплею, яка отримує вас кинути курити або більше тренуються, ваше життя буде краще для нього.

Зараз у нас є для отримання прибутку медичні системи захисту все одно, де і охоплення компаній і споживачів вишня вибрати. Захист компанії хочуть заборонити будь-кому, хто погано ризику; споживачі часто уникнути медичного страхування, коли вони молодші і healtheir.

У нас може бути краще медична система в кінцевому підсумку або ми можемо просто мати різні onewith нових недоліків. На даний момент це не має значення, система, яку ми маємо зараз зміщений у бік споживачів, які ціною і вигода магазину і тільки ті, хто знаходяться в доброму медичному Порівняйте ціни і вигоди, так не купуйте основні медичного страхування і і відчуваю, що, що ви по магазинах і порівняння переваг і ціни.