не зниження вартості – немає формулою

Безсумнівно, якщо ви досліджуєте зниження вартості, ви будете натикатися на 17с формулу або інших формул, які стверджують, що можуть, щоб розрахувати зниження вартості автомобіля. Не обманюйте себе, вважаючи, що формула може точно визначити зниження ринкової вартості Вашого автомобіля.

Перш за все, причиною формули існують, щоб спростити обчислення значень. Це не просто розрахувати зниження вартості в поважному чином. Вона займає дослідження, і багато чого з цього. Якщо приватна особа або компанія може довести, що формула буде включати кожен фактор, який має відношення до зниження вартості, і якщо формула буде автоматично регулюються для минулих тенденцій ринку і майбутніх тенденцій на ринку, то, можливо, і я маю на увазі, може бути, формула може наблизитися до визначення точного зниження вартості на автомобіль. Там просто немає бази даних, яка містить дані про тенденції ринку на кожному особистому автомобілі пасажира від 10 років тому до 10 років у майбутньому. Якщо людина не сумлінного пророком і сертифікуються енциклопедія минулих тенденцій на ринку продажу автомобілів і споживчих даних мислення, немає ніякого способу, щоб створити формулу, яка буде відображати точної зниження вартості.

Отже, як же таке зниження вартості розраховується, ви говорите? Він розраховується залежно від конкретного випадку, беручи до уваги точну ринку, на якому знаходиться автомобіль, збиток, який у автомобіля, якість ремонтних робіт, які були внесені до дослідження транспортних засобів та експертних в методах, використовуваних покупцями цінувати предмет транспортного засобу протягом відповідного ринку. Я знаю, що в рот, але це те, що він приймає. Не кажучи вже знаючи тенденції місце зустрічі, якщо судовий процес не потрібно, і беручи до уваги всі спеціальні умови змін, які повинні бути зроблені, щоб правильно оцінювати доцільність автомобіля в передбачені ринку.

Я гарантую, що в 2005 році однієї людини Ford F-150 буде мати різні варіанти, вм’ятини і ники, і використання історії, ніж 2005 іншої людини Ford F-150. Я був також здивований, щоб побачити точно такий же пробіг або історію володіння на двох транспортних засобах ідентичні марки і моделі.

На закінчення, формули для розрахунку зниження вартості є прийнятними, тільки якщо жертва зниження вартості погоджується, що остаточне значення прийнятно компенсації, але формули ніколи не прийнятна на свої власні заслуги і до смішного не вистачає на фактичних даних, що підтверджують значення, які просто « підключений до формули “. Якщо є база втрати процентного значення, які будуть використовуватися (як у формулі 17c), чи не так би знати, як цей відсоток був розрахований і якщо дані, які були використані для розрахунку відсотка була заснована на ринок для ваших конкретного транспортного засобу? Я був би.

Іноді це просто в дрібницях! Удачи.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!