не залишайте в школу без медичної страховки для студентів

Йдучи в коледж є одним з найбільш цікавих і важливих моментів вашого життя. Це час для навчання, зростає, і підготовка до трудової вашого життя. Йдучи в коледж може бути страшно теж. Це часто ваше перше час далеко від комфорту і захисту будинку.

Розумні студенти повинні ретельно планувати, щоб принести з собою все майно, вони повинні кожен день, але ретельне планування не може ігнорувати дуже важливим, менш відчутні речі, їх здоров’я. Медичне страхування для студентів є однією з найважливіших речей, щоб взяти з собою в гуртожиток.

З витрат на медичне обслуговування виходить з-під контролю, хороший план медичного страхування є більш важливим, ніж коли-небудь. Якщо вам пощастило, що триває покриття на план медичного страхування ваших батьків, то вважайте себе щасливчиком. По всій імовірності, ваш нинішній охоплення перевищить ваші інші варіанти як вартість і якість покриття.

Однак багато нові студенти не так пощастило, і вони досягають віку, коли вони вже не покриваються медичної страхової план своїх батьків. Якщо ви серед тих студентів, план якого батько більше не покриває їх, то ви не повинні витрачати час Перш ніж досліджувати доступні медичного страхування для студентів.

Ваше дослідження швидко показує, що у вас є два основних варіанти, з яких потрібно вибрати: 1) вступити до коледжу, спонсорські плану або 2) покриття від покупки у постачальника медичного страхування студент. Кожен з них має свій набір переваг і недоліків.

Реєстрація в ваш коледж спонсорські плані здоров’я дуже легко і зручно робити. Документи і додатки можуть бути завершені до розпакування перша коробка речі у вашій новій кімнаті в гуртожитку. Ціна найчастіше права теж, та платіжну може часто бути включені в ваш навчання і збори. Крім того, студенти з вищою спонсорські плану зможуть легко дістатися до кампуса на об’єктах охорони здоров’я, і ​​вони будуть мати мінімальний – якщо такі є – на кишенькові витрати для звичайних відвідувань. Крім того, зубні і очні покриття часто включається в коледжі плану.

Тим не менш, у той час коледж авторами медичного страхування для студентів більш ніж достатньо при роботі з незначною хвороби або травми, він, ймовірно, не відповідають у випадку більш серйозного захворювання. Як правило, коледж спонсорські страхування студентів забезпечує первинне покриття на лікування в медичних установах в коледжі чи університеті, тому студенти можуть мати дуже обмежені можливості, коли проводить лікування на зовнішній установки, і таке лікування, швидше за все, потрібно напрямок.

Також варто відзначити, що більшість планів коледжу не забезпечують охоплення для студентів, які їдуть за кордон. Можливо, найважливіший негативний аспект коледжу спонсорські плану є те, що вони зазвичай мають відносно низький поріг максимального охоплення, тому катастрофічних травм може залишити студента зі значним медичні витрати, які повинні бути покриті зі своєї кишені.

Багато з недоліків плану коледжу спонсорські вирішуються, коли медичне страхування для студентів купується у комерційного постачальника. Комерційні провайдери, як правило, забезпечують покриття всередині країни або на міжнародному рівні. Крім того, у постачальника забезпечує гнучкість при виборі медичного працівника, а також надає послуги міжнародного охоплення.

Іншою перевагою є те, що студент може продовжувати їх охоплення після закінчення школи, так що не буде перерви покриття протягом часу між закінчення і почала свою кар’єру. Він повинен прийти, як не дивно, однак, що великі переваги комерційного плану мають свою ціну. Мало того, що премії дорожче, ніж план коледжу, на кишенькові витрати і франшиз є дорожчими, а також. І стоматологічні та оці охоплення, який скочується в коледжі план, ймовірно, буде відсутня в комерційне медичне страхування для студентів.

Незалежно від того, в якому напрямку ви йдете, важливо те, що ви робите, що ви потрапляєте. Недавні випускники часто виявляються з боргами із студентських кредитів тощо; медичного страхування для студентів може запобігти медичні рахунки додавши до цього обов’язку.