не життя Gamble термін страхування, який платить користь застрахованої для життя

що ROP повернення страхової премії?

Повернення страхової премії (ROP) просто, як здається. ROP є вершником прикріплена до основної політикою терміну страхування, яка забезпечує живе користь страхувальника. Це означає, що ви повинні пережити вашу політику перспективі і тримати його в силу до кінця рівня періоду термін, ви можете отримати всі ваші премії ще в неоподатковуваних одноразової виплати. Політика схожа на строк тим, що вона захищає вашу родину протягом певного періоду часу вибрати від 10 до 30 років. ROP премій трохи дорожче, ніж прямі терміну в тому, що додаткові 30-40% ви платите в преміум реінвестується перевізником і повернулася до застрахованого, якщо вони переживуть політики.

Чому ви вважаєте, повернення страхової премії?

У той час як страховий захист може бути важливо для захисту вашої родини, багато з них можуть знайти, який тип придбати заплутаною. Давайте розглянемо всю картину страхування на мить: Термін страхування життя є вибором багатьох споживачів, тому що це відповідає бюджету і просто захищає молодих здорових розширення сім’ї в часи високого ризику втрати повинні годувальника сім’ї несподівано померти.

Традиційний термін забезпечує вигоду для тривалості терміну вибраний період 10, 20, або 30 років після цього охоплення політики закінчується. Якщо застрахована пройшли далі протягом терміну дії охоплення бенефіціаріїв отримали б одноразова виплата суми, але якщо застрахований як і раніше живе в кінці строку або скасували політику рано, бенефіціари нічого не отримаєте. На жаль, після 20-30 років ви можете бути більш страхуванню термін через погіршення здоров’я або віку і, можливо, доведеться шукати все життя або постійної страховий поліс для захисту вашого чоловіка або активів від ризику при виході на пенсію років. Ця форма страхування містять інвестиційну функцію, яка будує грошову вартість і може вимагати більш високі страхові внески і зробити політику просто недоступні для деяких. Повернення премії може надати відповідне рішення, якщо воно легко поміщається в бюджеті, тому що він забезпечує вигоду для обох подій: смерть вигоди і вітальні вигоди!

Які деякі з особливостей повернення страхової премії ROP?

Як ми вже згадували, якщо ви пережити термін ви отримаєте всі ваші внески назад в безподаткової одноразово і це гарантовано. Крім того, якщо Вам буде потрібно запозичувати з цих коштів багато перевізників мають резервів під знецінення кредитів дозволяє запозичувати свої власні гроші за розумними відсотковими ставками і зберегти покриття в місці протягом терміну періоду. Багато споживачів стурбовані тим, що вони можуть скасувати раніше терміну закінчення і втратить функцію ROP вони доплатили, проте перевізники вже розглядав це як ну а якщо ви здаєтеся політики протягом терміну ви отримаєте назад пропорційну частину премії, які попередньо розраховані на політику створення. Ще одна зручна функція може допомогти вам зберегти ваш захист, якщо ви втратили роботу добре в політиці термін накопичення ROP кошти можуть бути застосовані для забезпечення оплачений скорочений термін періоду покриття, так що якщо у вас було 30 років і на рік 15 отримали поранення або втрата роботи і ви були не в змозі платити страхові внески в кінцевому підсумку можна з платним політика при решти 5 років.
приклад
Чоловік 32 з найвищим рейтингом здоров’я Переважний Plus, $ 500000 охоплення на 30 році повернення премії терміну страхування.
Щомісячна премія $ 54,98 $ 659,76 Річна повернення премії після 30 років буде $ 19,792.80
Премія за того ж страхового з прямими термін був би $ 38,06 на місяць
* Якщо ви старше або є кілька незначних захворювань політики премія може бути значно вище, в якості носія класах ваші ризики смертності.

Для більшості Повернення премія може бути хорошим варіантом, який може захистити активи сім’ї та великі зобов’язання, як вдома в разі несподіваної смерті. Крім того, одноразова повернення суми премії може бути використаний для погашення значної частини цих самих зобов’язань, уявіть собі, заплативши $ 30 000 вниз по іпотечному кредиту балансу в 20-й рік або інвестування оподатковується одноразові в ануїтет процентними для створення пенсійного доходу Потік на наступні роки.