не дозволяйте погоді зруйнувати вашу року

Зимовий блюз може спустошити ваші кишені, якщо не вжити відповідних заходів обережності, щоб захистити ваш будинок цієї зими, домовласники були попереджені.

Як погода арктичних всмоктує, останнє, що хтось хоче, щоб почати перші кілька місяців нового року породження з додаткових витрат за шкоду, який можна було б легко запобігти.

Захистіть свій дім від мінусових температурах
За словами страховика NFU Mutual, кількість пошкоджень, викликаних мінусовій температурі по всій Великобританії вже значно збільшилася з кількістю страхових випадків досягаючи до 25 дня через пошкодження водою.

Lloyds TSB недавно повідомили, що кількість домашніх страхових заяв, зроблених домовласники відчувають вибух труби у зв’язку з поточною погодою зросло на 15 відсотків.

Претензії менеджер, Річард Pilkington з NFU взаємної порадив домовласників вжити додаткових заходів обережності навколо будинку. Він пояснив, що установка додаткової ізоляції навколо труб і резервуарів може допомогти, щоб запобігти їх від впливу холодного таким чином зупинити їх від замерзання і розриву.

Домовласники також рекомендується забезпечити жолобів і труб ясні листя і раджу зливної решітки використовуються для захисту їх від листя та сміття. Якщо домовласники планують йти на зиму, встановлення опалення включається і вимикається в той час як вони далеко допоможе гарантувати, що труби не замерзали.

Пан Пілкінгтон заявила, що “збитки від вибуху труби може бути страхітливим” в будинку людей і майна.

Він сказав, що збиток може бути ще гірше “, якщо вибух відбувається, коли вдома нікого немає і власники повернутися, щоб знайти звалилися стелі, і їх меблі, електротовари, та особисті речі зруйнована. Доцільно, щоб відключити непотрібні водопостачання, коли властивість нікого. ”

Він додав, що “Країна властивостями, як правило, особливо уразливі для штормів і заморозити ушкодження. Вони часто перебувають в ізольованих місцях, де вони піддаються повною силою стихії, і на відміну від міських об’єктів, які вони рідко мають інші будівлі навколо них, щоб забезпечити ступінь захисту від гіршого із зимової погоди. ”

Перевірте вашу політику
Що може бути гірше, ніж дізнатися ваш страховий поліс не покриває збитки, що погода зробила для вашого будинку?

Маючи страховий поліс, не обов’язково означає, що він буде охоплювати ушкоджень. В останні місяці на поточні консультації страховиками закликав домовласників, щоб перевірити їх страхові поліси для забезпечення їх належного страхування будинку.

Деякі страховики заявили, що деякі претензії можуть бути відхилені, якщо збиток можна було б запобігти заздалегідь.

З цієї причини, домовласники були попереджені, щоб забезпечити їх прийняття відповідних заходів обережності для захисту як своїх будинків та їх страхових внесків.

Раніше в цьому місяці, Керуючий директор, Філ Лоні з Lloyds TSB Страхування сказав: “Трохи підготовки в даний час може врятувати вас від необхідності мати справу з водою з втечі вибух труби або зламаною котла Щоб дати собі душевний спокій, переконайтеся, що ви. мати достатню страховку, яка покриє вас, якщо ожеледь надають згубний вплив на ваш будинок “.