не втратити на вашій страховий дім, будучи застраховано недостатньо.

Багато південноафриканські власники будинку underinsuring їх домашнє майно, коли вона приступала будинку страхового покриття за високої ставки страхових внесків та відсутність належного рада від постачальників страхування житла.

Неповного це просто різниця між кількістю кришкою і поточне значення заміни. Деякі люди можуть навмисно underinsure їх побутові товари, щоб знизити свої щомісячні премії.

Для того, щоб вирішити цю дилему, споживачі повинні прийняти строгі кроки перед підписанням для дому страхового покриття. Споживачам потрібно зробити ретельну ревізію всієї їх предмети домашнього вжитку і визначить правильні значення заміна всіх їх домашнє майно, щоб уникнути фінансових втрат під час претензії по гарантії додому. Ніколи не відкладайте складання повного списку інвентаризації і не забудьте зберегти його в актуальному стані.

Більшість споживачів досить нове для всього майна і ринок побутової страхування. Вони, проте розуміємо важливість ефективної страхової додому і уважно ставимося до всіх нужденним в Пошук кращої ціни страхування житла та інвестувати в домашній безпеки.

Визначте ваші побутові значення

Головна власників страхових полісів, які не покривали свої побутові товари за відновної вартості, на жаль, не буде отримувати повну суму, необхідну, щоб замінити вкрадені речі за поточною вартістю. Якщо у вас є більш застраховані вашій родині зміст, ви все одно будете заплатив ту ж саму вартість заміни.

Бажано, щоб спробувати зберегти всі рахунки, на предмети домашнього вжитку, щоб забезпечити плавний процес претензій. Це допомагає в страхову компанію, щоб мати достатні докази права власності та визначити значення для втрачених предметів і замінити втрачені предмети. Ніколи не underinsure товарів і товарів для того, щоб заощадити гроші. Це може призвести до низької виплат претензії.

Високий рівень злочинності зробив корисні для людей, щоб мати при собі адекватного страхового покриття будинку. Щоб уникнути всіх технічних і важких жаргон, пов’язаний з самої кришки страхування, споживачі повинні провести належне дослідження і отримати кращий порада від своєї страхової компанії.

Це міф, що наявність кришки страхування житла означає, що ви будете повністю покриваються для всіх ваших товарів, якщо відбувається крадіжка зі зломом. , Навіть не має фото тільки допоможе вам під час обробки претензій, ви повинні опису як резервне копіювання, щоб забезпечити плавний процес претензій.

На жаль, занадто багато шахрайства зазвичай відбувається в результаті чого страхові компанії бути більш суворим у їх дослідженнях і товари процесу відновлення. Спробуйте скласти опису, з фотографіями і оновлювати її на регулярній основі. Перерахуйте все, що не є частиною пристосування і приналежності на будинок, включаючи елементи всередині шаф, ящиків, CD-колекції, ювелірні вироби та одяг. Це може зайняти багато часу, але як тільки ви зробили зі своєю роботою, ви просто оновити новинки і видаліть всі старі елементи на щорічній основі.

Споживачі повинні гарантувати, що вони завжди застрахований за повної відновної вартості від загальної вартості їх побутові товари, заповнивши і регулярне оновлення повну інвентаризацію домашнього майна. Крім того, включати гараж і комора, де деякі елементи цінних товарів може бути збережена. Садова меблі також може бути доданий, але претензій з цього виду продукція може піддаватися перевірці в страхову компанію умовами.