не виграти не плата претензії аварії поради

Не виграти не плата пригодами-Easigo можна заощадити гроші і дати вам більш краще обслуговування, ніж ваш страховиків або інших підприємств претензій

резюме.
Якщо у вас не виграти не плата претензії аварії, ви отримаєте найкращий рівень обслуговування від управління аварії Easigo, ніж від вашого страховика. Якщо ви використовуєте Easigo, ви не будете платити нічого, ви не втратите жодних претензій бонусу або доведеться платити зайву на вашій політиці. Набагато краще, ніж “не виграти не плата, послуги Easigo завжди є вільно без будь-яких зборів небудь!

Якщо у вас є дорожньо-транспортна пригода, яка не ваша вина, ви можете думати, робити не виграти не плата претензії аварії не буде легко, і що ви не втратите у фінансовому відношенні. Це не відповідає дійсності. У цій статті розглядаються різні етапи типового процесу претензій і описуються основні переваги не використовується страховиками.
Якщо ваш автомобіль був сильно пошкоджений, він, ймовірно, буде відновлений, часто поліція призначений гараж, чи є це причиною об’їзд перешкоди. Ви, можливо, отримає ліфта будинку. Easigo підтвердить, що аварія була не твоя вина, і в цьому випадку вони будуть віддавати заміна транспортного засобу, вашого будинку або місця роботи. Вони також будуть організовані для вашого пошкодженого автомобіля, який буде підібраний з поліції з’єднанням і направити на затверджений ремонту. Збиток буде підготовлена ​​доповідь, оцінки того, це ремонту, а також надання відновлювальної вартості, якщо вона занадто сильно пошкоджений. Якщо ваш автомобіль як і раніше справно, вони організовують для того, щоб бути відремонтовані на затверджених гараж, в той час, який підходить для вас, і вони організують позичити вам заміну, в той час як ваш від дороги. Цей сервіс не пропонують всі ці претензії компаній, які зацікавлені тільки в обробці позов про відшкодування шкоди.

Наш повністю навчений персонал буде дзвонити вам і збирати інформацію, необхідну для прийняття аварії претензії. Тому що вони мають справу безпосередньо зі страховиками іншого боку, не буде ніякого впливу на ваш бонус претензій немає, і не буде, ви повинні заплатити будь-яку політику надлишку.

Настійно рекомендується, незалежно від того, як світло ваші травми може здатися, що ви зверніться до лікаря. Це також служить, щоб офіційно зафіксувати факт ви були в дорожньо-транспортній пригоді. Цілком може бути, що вам потрібно деякий негайне медичне або стоматологічне лікування. Це будуть відсортовані по нас, використовуючи клініки зручно
Якщо необхідно, ми отримаємо ваш автомобіль відремонтувати; поки він не буде готовий, буде надана заміна. Ми можемо також, при бажанні, отримати вам готівку замість ремонту, так що ви можете вибрати, щоб виправити це самостійно, і зберегти різницю. Якщо ваш автомобіль не підлягає ремонту, вам буде надана з заміною, поки інша сторона не заплатив вам узгоджену вартість заміщення.

Крім організації будь поточної лікування фахівця, такі як фізіотерапія, ми організуємо медичний висновок. Ця робота буде здійснюватися фахівцем, в той час, і місце підходяще для вас. Їх доповідь буде спрямований страховиками іншого боку, і ляжуть в основу вашого аварії претензії .. Це, може бути, що фахівець консультант рекомендував деякі поточні фізіотерапії, в такому випадку, це буде відсортований.

У той же час, як сортування інші аспекти вашої претензії компенсації при нещасних випадках, ми будемо відшкодувати такі витрати, як втрати у заробітній платі, пошкоджені деталі і витрати на відрядження.

Easigo не піклуватиметься про кожному аспекті вашого не виграти не плата претензії аварії, від отримання вами назад на дорогу, щоб отримати вам найкраще медичне лікування та компенсацію за травми. Всі наші збори страховиків оговтався від іншої сторони. Це означає, що ви отримуєте 100% компенсації, і не платять ніяких внесків. Це також означає, що ви не платите ніяких надлишкових страхового поліса, або втратити, що не бонус претензій. На відміну від більшості претензій компаній, які нічого не роблять, щоб допомогти вам повернутися на дорогу, ми піклуємося про всіх аспектах вашої претензії, і ми ніколи не стягує ніякої плати-виграти або програти!