не виграти не плата – вимоги про виплату компенсації – ніякого ризику – ніяких витрат

Може бути, деякі з вас чули про не виграти не плата термін і знаю, як це має означати. Для тих з вас, хто ні, я збираюся дати визначення. Не виграти не гонорару є той, в якому ви повинні заплатити адвокату тільки за умови його перемоги вашої справи. Тобто, іншими словами, якщо ви хочете отримати позов про відшкодування шкоди, нещасного випадку на виробництві компенсації тощо, і ви найняти адвоката, який не виграєте справу, вам не доведеться платити йому.

Так що це шматок дуже хороша новина. Дозвольте мені пояснити вам, чому. Не виграти не плата розміщення (або умовний організаційний внесок, як це технічно називається) дає можливість, заявляючи, що люди, які б не дозволили собі це інакше. Вона замінила традиційні механізми плату з платою, яка застосовується лише у разі успішного вимагати компенсації. Тим не менш, є невеликий улов це, і ви повинні бути проінформовані повністю.

З того, що я сказав вам, ви можете зробити висновок, що ви платите тільки ваш адвокат, якщо Ваша справа виграли. Так, це правда. Однак, якщо ви випадок не виграли, ви повинні знати, що ви, можливо, доведеться сплатити судові витрати опонента. Так що моя порада тут простий: Запит про відшкодування збитків, які ви знаєте, ви можете перемогти. Я маю на увазі, якщо ви були залучені в аварію роботі або дорожньо-транспортної пригоди, що ви впевнені, що це не твоя вина, піти на це. Якщо ви не впевнені, що, ви можете взяти на себе ризики, але також знати про можливі наслідки, і я маю на увазі оплату витрат противника, якщо ваш випадок не виграли.

не виграти не плата.

Так, які є ситуації, які можуть дати Вам право запиту про відшкодування збитків відповідно з не виграти не гонорару? Ви можете легко знайти адвоката, який працює на цій основі, якщо ви страждали одним з наступних: нещасний випадок на виробництві, ДТП, травми, викликані помилкою у вашому лікуванні або аварії постраждали в громадському місці. Так, при переході на це, там може бути в основному 2 результату:

Ви програєте.

Це не неможливо, це може статися. Якщо ви програєте, ви повинні будете сплатити судові витрати опонента і ваші медичні витрати будуть залишатися відкритими. Звичайно, вам не доведеться платити вашим адвокатом. Бажано, щоб, у нещасному випадку, якщо ви програєте, ви отримаєте після страхового випадку.

Так що, як завжди, є 2 сторони кожної історії. Термін “не виграти не плата” не так просто, як це звучить, але це шанс для тих, хто не так багатий, щоб просити їх вимог. Уважно прочитайте цю статтю і думаю про всі можливості. Не виграти не гонорару в основному допомагає людям, але не втручатися в одному, якщо у вас немає можливості заплатити ціною втрати. Навіть якщо є тільки крихітна 0,01% шанс, що ви програєте. Це дуже просто.

Як і у всьому в житті, ви повинні ризикувати. Ніхто не може 100% гарантувати вам, що він виграє ваша справа, навіть якщо всі докази на вашу користь. Ваш адвокат зробить все в свої сили, щоб виграти справу, так як він захоче, щоб отримати свій гонорар. Там немає сумнівів. Але іноді він може робити все по-людськи і як і раніше можливо програти. Ось коли ви повинні знати, що у вас є спиною покриті. І якщо у вас є спиною покриті, ви можете піти на що не виграти не плата домовленістю.

ви виграєте.

У щасливий випадок закінчення, яке ви виграли, вам все одно доведеться заплатити велику суму грошей, набагато більше, ніж у випадку втрати, але які повинні бути добре покритий за рахунок компенсації ви отримуєте, що зробить все це коштує . Адвокат має два види зборів насправді: основний плати та винагороди за успіх. Вартість базової є більший, і ви тільки повинні оплатити його в разі успіху. Винагорода за успіх може навіть бути сплачений ваш противник, але не повністю. Отже, на закінчення, якщо ви виграєте, ви повинні будете сплатити базовий тариф вашого адвоката і частина винагороди за успіх. Тим не менш, ви отримаєте компенсацію і загальний прибуток повинна бути 2 або 3 рази більше, що ваші витрати.