не більше PPI неправильно продажу, будь ласка,

Банки стикаються важкі часи з величезним зростанням числа людей, що приймають до них претензій немає, тим більше що після фіаско з PPI. Споживачі все більше усвідомлюють необхідність отримати і компенсацію за неправильно продані PPI політики, які були продані разом з кредити, іпотечні кредити або кредитні карти угод з їх постачальником фінансових послуг.

Багато банків в даний час постраждали від скандалу. Наприклад, Lloyds PPI скарги будуть виконувати на досить довгий час, тим не менш, тим більше що вони відкладуть прохолодному £ 3,2 млрд. в 2011 році до готових для себе величезну кількість очікуваних клієнтом претензій PPI компенсації. Більшість з цих вимог буде через брехливої ​​тактики, які були прийняті на роботу банку, щоб їх клієнти згодні з політикою PPI (більшість з яких вони не платитимуть, щоб у разі, якщо їх клієнтам було потрібно вимагати на них) .

Звичайно, Lloyds PPI скарги не повинні бути виділені як єдино об’їжджали у фінансовому світі. Галіфакс, Альянс та Лестер, HSBC і Barclays є одними з більш високий профіль компанії винними неправильного продажу Оплата страхового захисту для своїх клієнтів, і є ще багато компаній, що не загальновідомі, що неправильно продані PPI, а також.

PPI правосуддя
Це не означає, що Lloyds TSB і ін не одержуєте саме те, що підходить до них. Mis-продажу Оплата страхового захисту для нічого не підозрюють клієнтів було тільки одне: повне і абсолютне грабежу порушено банками. Неправильної продажу ІПП є те, що поширення через сумнівні PPI стратегії продажів на практиці банки, які зробили нічого не підозрюють клієнтів і довірчих думаю, що вони потребують політику, коли вони не зробили.

PPI освоєння може бути важким тягарем для тих, хто не впевнений і уривчасті, як боротися з процедурою подання скарг для своїх банків. Це, звичайно, можливо для людини, щоб подати позов самостійно зв’язатися з їх допомогою банк і ознайомлення їх сильна підозра, що вони були неправильно продані PPI. Але для деяких людей, це може бути важким завданням, і банки не були відомі для прийому вимог про компенсацію PPI легко, в деяких випадках зробити цей процес як виснажливих це можливо, щоб відрадити людину від претензій на повну суму, яка по праву належні їм .

Це де компанія стверджує управління могли б допомогти. Щоб виграти важкий випадок, коли позивач може PPI були відвернувся або заборонений компенсації банк або фінансова установа, незважаючи вважаючи, що вони мають обгрунтовану претензію, знань і професіоналізму в управлінні репутацією компанії претензій, безумовно, зробити різницю.

PPI освоєння є завданням, яка не повинна відкладати. З мільйонами людей, постраждалих, а також мільярди фунтів, які очікують зібрані потерпілої клієнтами, зараз саме час вимагати.

Фінансових служб, що відповідають за відділення працьовитих людей, від їх грошей з практично не звертаючи уваги на, чи був це справедливим або розумним, що потрібно зробити не повинні залишатися безкарними – потерпіла клієнти мають повне право вимагати компенсації, а також, принаймні повернути гроші, які були у них завжди на першому місці.