нещасних випадків у відпустці, і як відновити особистої компенсації травми

Якщо у вас є нещасні випадки у відпустці (або у Великобританії або за кордоном) і хочете продовжити особистих претензій травми, до тих пір, як “свято пакет” був замовлений через туроператора у Великобританії і що ви робили під час аварії була частиною цього пакету, то ви можете бути в змозі зробити претензії травми компенсації від туроператора за травми і будь-які пов’язані з фінансовими втратами. У цій ситуації позов про відшкодування особистого компенсації травми підпадають під юрисдикцію судів Англії та Уельсу і тому може оброблятися будь-яким адвокатів Великобританії картина в особистих претензій травми.

Під пакета подорожі, святковому і груповому турі Положенням 1992 туроператор може нести відповідальність за всі послуги надаються як частина відпочинку по путівці. Це може включати: –

а) проживання в готелі – в тому числі наданої їжею і будь-яких об’єктів, таких як плавальні басейни;

б) круїзи;

в) повітряним транспортом;

D) тренер або автомобілі переказів;

д) екскурсії замовлений як частина основного пакету свято.

Правила говорять, що “пакет” означає: –

“Заздалегідь підготовлених комбінацію щонайменше двох з наступних компонентів, коли були продані або виставлені на продаж за ціною і включено, коли служба охоплює період більш ніж за двадцять чотири години і включає в себе Ночівля –

а) транспорт;

б) житлових приміщень;

з) інші послуги турист не допоміжні для транспортування або розміщення та обліку значна частина пакету “.

Якщо ви забронювали путівку за допомогою кредитної картки ви будете мати додатковий захист, а також може бути в змозі направити претензії травми компенсацію постачальником кредитної карти.

Правила відносяться до всіх пакет свята, будь то за кордон або у Великобританії, а також забезпечують захист для бізнес-мандрівників.

Тим не менш, важливо зазначити, що стандарти здоров’я і безпеки, які застосовуються у Великобританії, не завжди відповідають стандартам, застосовуваним в інших країнах. Критерієм успіху буде залежати від того, місцеві стандарти здоров’я і безпеки будуть виконані. Якщо ці стандарти не є високими, особисті претензії компенсації травми, швидше за все, вдасться.

Важливо також знати, що правила не поширюються на всіх іноземних особистих претензій травми. Якщо ви замовили проїзд та проживання окремо, то будь-який позов про відшкодування шкоди компенсація повинна здійснюватися проти недбалого партії прямого використання місцевої правової системи.

Те ж саме відноситься, якщо ви замовили місцеві екскурсію, щоб відвідати цікаві місця, і ви отримав травму через халатність постачальника екскурсія на цілий день. Тільки якщо екскурсія була замовлена ​​через вашого оператора тур по Великобританії, коли свято було влаштоване б Положенням бути доступні, щоб захистити вас.

Звичайно, якщо ви були у відпустці пакета Великобританії і, наприклад, взяли шпору човні момент, і отримав травму через недбалість власника, ви не повинні покладатися на правила, як власник повинен мати своє власне страхування для врегулювання будь-яких особистих претензій травми.

Якими б не були основою позову про особисту компенсації травми, це завжди розумно приймати поради від досвідчених адвокатів пригодами, які, як правило, пропонують безкоштовно, ніяких виграти не плата за обслуговування.