нечесності про реформу охорони здоров’я

Наче речі не були досить складні, спостерігається потік корпоративних грошей на політичну арену – завдяки Верховний суд під Робертс у разі Об’єднання громадян проти ПЕК. Було б несправедливо, щоб описати нинішню ситуацію як перегляд неспання гігантські раптом пройти через ландшафт кампанії. Анонімні донори фінансують напад оголошення та розповсюдження високопатогенного вводить в оману інформації про поточну економічну ситуацію в цілому і реформи охорони здоров’я зокрема. Як ми перешкоджаємо на вибори, тому він мудрий, щоб перевести подих і розглянути ступінь нечесності. Чи не Чесно кажучи, це не дивно, електорат дбаєш і заплутаним.

Отже, давайте почнемо з кількома основами. По-перше, більшість реформ, не через не набуде чинності до 2014 року. Це дає нам достатньо часу, щоб виробити точні ефекти, як реалізація поступово полегшує нам у повну відповідність. По-друге, основна помилка з реформою в тому, що він нічого не робить, щоб контролювати ціни на ліки або процедури, які ми отримуємо. Уявіть собі дебатів у Білому домі. Потенційно ми вибрати боротьбу зі страховими компаніями, галузі охорони здоров’я, а також фармацевтичних виробників. Це потрійний удар. Так, президент і його радники вирішили звузити поле для страхових компаній, сподіваючись, що ставки страхових внесків та вартості ліків, приладів і методів лікування, що буде піклуватися про себе самі. Якщо оголошення атакують цей боягузливий відмова, вони мають рацію. Без контролю над цінами, премії майже неминуче зростати.

Тепер кілька слів розради. Там немає нічого в законі, щоб змусити вас пройти офіційну, щоб дістатися до лікаря. Ви зможете вибрати свій власний лікар або страхової план ніхто не загадувати вас. Там також немає прав для нелегальних іммігрантів купити кришку. Вони залишаються поза системою в цілому. Це залишить поточний страхових компаній, щоб продати політику безпосередньо або через нові обміни. Там немає передачу уряду. Дійсно, всі обміни зробити, це розвиток конкуренції між страховиками. Ставки страхових внесків повинні падати. Це має бути те, що капіталізм це все о.

Якщо страховики роблять збільшити свої внески, більшість держав мають право переглядати збільшується і вирішити, чи є вони виправдані. Будемо сподіватися, що більше держав буде використовувати цю силу, щоб захистити вас. Міністерство юстиції щойно подала позов проти Блакитного хреста і Блакитного щита за зловживання своїм домінуючим становищем у Мічигані, щоб накрутити витрат її конкурентів. Нарешті, немає ніякої загрози для Medicare вигоди. Справді, користь буде або залишитися як є або повільно збільшуватися. Єдині люди, які побачать зміни є членами Medicare Advantage плани, які втратять частину своїх невиправданих субсидій.

Це правда, що це велика зміна на ринку медичного страхування. Але ми вже бачимо переваги. Страховики вже не може відмовитися від дітей на основі вже існуючих умов, молоді люди не можуть залишатися на своїх батьків політики до 26, страховики не можуть скасувати Вашу політику, якщо ви захворіли, і так далі. Медичне страхування завжди було складним і він залишається і зараз. Але немає ніяких підстав для паніки. Неважливо, що говорять оголошення нападу, зміни повинні в кінцевому підсумку на користь вас.