несправедливо страхові тарифи метою заплутати – зрозуміти секрет тактики і зберегти ваші гроші

Якщо ви вірите щодня натиском реклами страхової компанії, всі вони пропонують вам низькі тарифи в поєднанні з високим обслуговуванням клієнтів. Не вірте жодному слову.

Страхування рейтинги призначені, щоб зробити порівняння торгових практично неможливо.
Ціни маскуються на основі інформації, яку підозрюваний прагне довільно дискримінувати менш бажано групами на користь тих, хто є статистично менш схильні подавати позови.

Відповідно до усталеної страхуванню, виявлення ризиків, рейтинг ризику, та класифікації ризиків, заявник або відкидається, за постановку занадто великий ризик, або приймається і класифіковані. Простіше кажучи, використовуючи рекомендації в якості орієнтира, компанія оцінює ступінь ризику, яку ви представляєте. Ваша оцінка класифікації згодом визначає застосовні премії.

Насправді, страхові компанії використовують андеррайтингу процесів розробки заплутаним і несправедливим страхові пакети ціноутворення. Вони роблять це в значній мірі за рахунок використання кредитного скорингу і складну мережу рейтинг ярусів.

Кредитний скоринг – Використовує дані з кредитних бюро. Страхові компанії виступають за те, люди, які володіють певними видами діяльності, швидше за все, подавати позови. Кредитна негативи можуть включати в себе: споживачі з високою сумою виданих кредитів, кредитів декілька запитів, кілька нових рахунків, а останні кредитних карт видано.

Процес був підданий критиці, оскільки вона запрошує індивідуальних профілів споживача. Майте на увазі, що одним з основних принципів страхування є поширення ризиків серед страхувальників, надаючи загальний джерело для оплати претензій. Внутрішній потенціал профілювання дискримінація щодо деяких споживачів, в той час як заохочення інших, і все це на основі довільних стандартів.

Приватні групи споживачів і Федеральної торгової комісії вивчили практику. Незважаючи на це, немає ніяких вагомих доказів розроблена, який підтримує зв’язок між низький кредитний рейтинг і схильністю до подавати позови.

Незважаючи на це, практика кредитного скорингу, ймовірно, викликаючи окремі сотні страхувальників доларів на додаткові премії.

Рейтинг ярусів – як кредитний скоринг, не демонструють очевидного зв’язку з аналізом ризиків потенційних клієнтів. Концепція створення декількох складних рівнів в рейтингу ефект дозволяє компаніям пропонувати низькі ціни, щоб одна група людей, і більш високий рівень до менш бажаним групи.

Кінцевий ефект на споживачів у тому, що диференційоване ціноутворення значно ускладнило здатність ефективно порівняйте ціни на відкритому ринку. Остаточна ціна страхового поліса не може бути визначена до індивідуального споживача не піддавався рейтингового процесу.

Ви можете захистити себе від практики?
Коротше кажучи, не повністю. Важливо, однак, що ви обізнані про практику і що ви реагувати відповідним чином. Страхові компанії не зобов’язані ділитися своїми даними забив з вами. Проте, ви можете отримати доступ до вашої кредитної доповіді.

Купувати ваш кредитний звіт і підтвердження того, що інформація вірна.
У той час як ціни яруси складно, тим не менш, порівняти ціни в магазинах, коли ваша політика є для оновлення.
Напрями досліджень вашої держави та обмеження на кредитний скоринг. Багато держав обмежують використання цих практик і деякі з них насправді заборонили практику.
Припустимо, що, навіть якщо практика заборонена або обмежена, компанії будуть шукати інші шляхи, щоб зберегти ваші гроші.