несправедливою тактики страхової компанії записані заяви використано проти вас

У поточних умовах, коли страхові компанії шукати способи заперечувати претензії, а не платити претензії, потрібно враховувати, що записане заява може бути використано проти вас. Справді, “невідповідності” в записаних заяв зазвичай використовуються для несправедливо затримувати, заборонити або лоуболл вашої страхової врегулювання.

Є дві ситуації, коли ви можете очікувати стикатися з вимогою записаний заяві.

У претензій третіх сторін, де ви шукаєте збитку за травми або збиток ви, понесених в результаті недбалості іншої особи, що компанія в даний час стає відповідальним за ваші втрати в якості третьої носія партії. Ви не зобов’язані співпрацювати з цієї страхової компанії, тому що у вас немає ніяких договірних зобов’язань перед ними. Це, однак, не обов’язково зупиниться, що страхові компанії від спроб змусити вас підкоритися
заяву.

Акцент тут робиться перша претензія страхування вечірку, де ви шукаєте покриття від власного страхової компанії. У цій ситуації ваш страховий поліс вимагає від вас до співпраці. Якщо ви не в змозі співпрацювати, ви на себе ризик за заперечення претензії. Таким чином, ви повинні надати в заяві. Не думайте, що, вимагаючи затримки (якщо ви не
законному отриманні адвокатом), або, вимагаючи особисто відвідав Регулятор, що ви допомагаєте собі. У вас є зобов’язання співпрацювати.

Під виглядом обслуговування клієнтів, страхова компанія зв’яжеться з Вами зазвичай протягом 24 годин після подачі вашого страхового відшкодування. Хоча ви можете бути під враженням від їх оперативного інформування про вашу втрати, подумайте, як терміни можуть представляти невід’ємний ризик для вас.

Невід’ємний ризик, тому що протягом дня або двох після вашої втрати, ти повністю в команді всі факти? Чи розумно, що ви можете не знати повною мірою ваші ушкодження, або навіть в повній мірі ваші травми?

Наприклад, ви могли б сказати в вашій заяві записав два дні після аварії, що ви не постраждали. Реально симптоми хлистовою травми не може відбутися тільки після цього. Якщо надалі звернутися до лікаря для тих травмах, очікувати, щоб захищати свою «конфлікти» в страхову компанію.

Претензії Theft Auto, часто піддаються подальшому дослідженню страхування. Ви детальну заяву, що ваш автомобіль був вкрадений з 10 години вечора до 8 години ранку. Але в наступні слідства слідчий знаходить сусіда, який побачив автомобіль в дорозі опівночі. Ця інформація конфлікти з вашим початковим заявою. У той час як ви не зробили жодної спроби невірно тлумачити факти, «конфлікти» у своїй заяві може легко схильний
Вам несправедливими претензії затримка або навіть вимога відмови.

Записані заяві “невідповідності” служити благодатним грунтом для страхових компаній, щоб зменшити або заперечувати претензії. Якщо ви вважаєте, що ви зіткнулися з затримкою претензії несправедливими, необхідно спробувати визначити конкретне джерело затримки.

Підтримувати постійний, наполегливий, ввічливий діалог з вашого регулятора.
Тільки шляхом діалогу, ви можете сподіватися виявити основну причину затримки. Якщо регулятор просить вас уточнити моменту вашого попереднього записав заяву, зробіть це. Співпраці.

Завжди беріть активну участь у вашій претензії.
Якщо ви можете визначити причини затримки, Ви могли б бути в змозі працювати самостійно її вирішити. Наприклад, в позові Theft Auto, припустимо, що регулятор поділився з вами, що страхова компанія “говорив” з вашими сусідами. Вжити заходів – поговорити з вашими сусідами!

“Так, я говорив з моїм сусідом. Він працює в нічну зміну. ​​Він повертається додому опівночі. Його спостереження звузили лінію часу, принаймні дві години. Я подзвонив у поліцію і повідомив їм цього розвитку. Тут це ім’я детектива Я говорив з “.

У той час як страхові компанії чітко мають право на розслідування всіх претензій, жаль, реальність така, що вони використовують “під слідством” тактику, щоб дати їм більше часу, щоб зберегти ваші гроші і носити вас вниз. Дуже часто на цьому “етапі розслідування” несправедливо основі тенденційного тлумачення записав заяву.