нескінченне банкінгу для бізнесу – як змусити його працювати

Нескінченні банківських систем стають довіреної транспортного засобу для вирощування індивідуального багатства. Але є також багато практичних і корисних способів застосувати концепцію Безконечного Банківські для бізнесу.

розуміння нескінченного банківської системи
Концепція та ж. З нескінченним банківської системи, ви ставите себе в таке положення, що свій власний банк. Це робиться за допомогою виплати дивідендів цілого поліса страхування життя. Як ваші цінності грошових починають рости ви можете почати кредитувати себе гроші. Якщо вам потрібно відновити щось у вашому будинку, наприклад, ви можете брати гроші від себе з використанням грошових значень в межах вашої політики.

Ви встановлюєте суму кредиту, процентну ставку і графік платежів. Коли ви платите кредит назад, ви платите самі – з інтересом. Таким чином, ви фінансуванні і заробляти гроші на себе, замість того щоб платити ці гроші і відсотки в банк або інша фінансова установа. Ще краще, якщо ваші цінності гроші будуть заробляти відсотки, і ви можете заробити дивіденди по всій попередньої суми кредиту, як якщо б ви ніколи не позиковими коштами.

застосування нескінченних банківської системи, щоб малий бізнес
Для власника малого бізнесу, Нескінченна Банківська система має цілий ряд потенційних переваг. Кредити, отримані від вашого цілому по страхуванню життя можуть бути використані для оплати законних ділових витрат, у тому числі:

• оренду площі
• Нове обладнання
• канцелярське приладдя
• бонуси
• корпоративні кошти
• ділові поїздки

Це всього лише кілька ідей. Межі нескінченні. І, як з політиками, які обслуговувати як фізичних осіб, чим більше ви використовуєте Безконечного банківської системи в комерційних цілях, тим більше переваг ви отримаєте. Ви можете створити обліковий запис грошовим або посилення, просто як побічний продукт вашої звичайної бізнес-операцій.

Так чому б вам це зробити? Тому що IRS дозволяє підприємствам списати законні процентні витрати бізнесу. За фінансування господарських витрат через виплати дивідендів весь план страхування життя, ви створюєте інвестиційний дохід для себе і податкові списання для бізнесу. Це взаємовигідні відносини. Ви, людина, позика грошей для бізнесу. Бізнес окупається суму кредиту плюс відсотки до вас, збільшуючи ваші значення грошового рахунку. Бізнес отримує списати відсотки по кредиту в якості законного рахунок бізнесу.

У той час як власники бізнесу можуть використовувати свої особисті полісів життя для фінансування витрат бізнесу, політики також може бути придбаний компанією на ключових осіб, що пропонують ті ж переваги грошової вартості ліквідності, кредитні можливості і податкові пільги.

робить нескінченної роботи для збільшення банківського бізнесу
Концепція Безконечного Банківські було загальноприйнятою практикою в більш великих підприємств і корпорацій, протягом деякого часу. Ці види бізнесу, очевидно, мають набагато більшу потребу в капіталі – набагато більше за своїми масштабами і обсягом, ніж окрема особа або малий бізнес робить. Але Безконечного концепції банківської здійснюється через Корпоративний пробігом по страхуванню життя, і його колега, банк належить страхуванню життя.

корпоративне страхування життя належить
Належать компанії страхування життя, або паличка, традиційно придбав для покриття ключових керівників бізнесу. Ця політика також відомий як “ключовою фігурою” страхування. Корпорація буде придбати поліс страхування життя на ключових співробітників, щоб покрити потенційні фінансові ціною втрати його або її несподіваної смерті. Страхове покриття призначене для покриття витрат на набір і навчання нових талантів і, щоб компенсувати можливі втрати бізнесу через відсутність ключових співробітників. Це також допомагає компанії окупити можливі витрати користь виплат сім’ї померлого працівника.

COLI рахунки можуть бути використані таким же чином, як окремі ціле політики життя. Корпорації використовують їх Бере участь цілий страхування життя побудувати грошових цінностей. Так само, як з окремими політиками, внески та доходи накопичуються податковими пільгами, і кредити можуть бути зроблені в міру необхідності для будь-якого бізнесу необхідно.

Банк володіє страхування життя
Фінансова індустрія має свою власну версію цього виду страхування. Банком належать страхування життя, або БОЛЮ, традиційно придбані фінансовими установами для їх ключових керівників. І хоча його було загальноприйнятою практикою протягом багатьох років, його популярність зростає. У 2008 році, наприклад, банки придбали $ 126 100 000 000 Всього по страхуванню життя.

використанням палички і болю як нескінченні концепції банківської
Тому що ці корпоративні поліси страхування життя, як правило, протягом більшої великих кількостях, ніж окремі політики, потенціал для реінвестування і вибухового зростання грошової вартості набагато більше. Хоча політика охоплює осіб, їх купують для захисту корпорацій та банків для їх потенційних втрат, підвищення капіталу 1 рівня і забезпечують переваги, які не могли б бути доступними. Так що це корпорація або банк, який є страхувальником, і ці придбання установи можуть використовувати цю політику так само, як людина використовує беруть участь поліс страхування на випадок смерті для фінансування Безконечного банківської системи. Корпорації можуть використовувати грошові значення в межах їхньої політики для фінансування витрат законних бізнесу, таких як:

• Великий обладнання або техніки
• Співробітник пенсійного плану
• здоров’я працівників та оздоровчого плану
• корпоративні кошти
• Ваш оренду / простір будівлі
• корпоративне житло
• витрати на проїзд
• кредити бізнесу
• додавання додаткових пільг для залучення ключових співробітників
• Бізнес Здобутки і злиття

Корпорації та банки вже давно відомо, фінансові вигоди від нескінченних банківських через свої палички і BOLI політики. За допомогою виплати дивідендів поліс страхування життя в якості платформи для нескінченної системи Банки, зараз менше, компанії можуть користуватися цими ж перевагами.