неправильних продажів покриття життя і політику оплати захисту

Неправильно продажу полісів страхування життя на значне число іпотечних кредиторів повинна вирішуватися урядом. Було вжито заходів з DTI, який з майже завершеною розслідування краватка в страхування житла з іпотекою. Оголошення заборони практики, як очікується, найближчим часом.

Проте розслідування зазнала критики з боку деяких високопоставлених фігур галузі, за ігнорування продажу страхування життя. Критика центрів по всьому практику завищення цін на страхування життя, поки не пропонують достатній вибір продуктів, як частина їх іпотечного упаковки. Рей Болджер від Джона Charcol, незалежним фінансовим консультантом, каже, що знання МТП іпотеки не дотягують до необхідного стандарту, щоб зробити їх розслідування заслуговують довіри. Результат в тому, що життя кришка не приділяється достатньо уваги.

Пан Болджер вважає, що так само, як деякі провайдери були залучатися до відповідальності за пов’язуючи будівництво та зміст страхування в іпотеці, так має значного числа кредиторів, які вводять людей в оману, думаючи, що вони повинні взяти із страхування життя з їх іпотекою. Пан Болджер продовжує, кажучи, що, хоча кредитори не можуть наполягати на клієнтів виймаючи страхування життя, вони можуть бути переконані, що у них немає іншого вибору, через що економічні з правдою.

60 відсотків від страхування життя продається іпотечних кредиторів, хоча він може бути придбаний шляхом прямих постачальників або незалежних консультантів.

Проте прес-секретар МТП сказав, що їх розслідування триває в великий спектр страхових врізки. Кредитор, який зустрів Стівен Байерс сказав, що життя було кришка дивилася на мимохідь, в той час як більший акцент був зроблений на страхування житла.

Проблема клієнти змушені купувати неконкурентоспроможною страхування життя і домашніх страхових полісів не менш важливо для обох продуктів.

Проблеми ще гостріше з оплатою страхового захисту. (PPI) близько половини всіх споживачів, які були переконані, щоб вивезти Оплата страхового захисту (PPI), можливо, був проданий не той продукт. Крім того, більшість тих, хто купив одну з цих спірних політики чекають набагато більше, ніж вони насправді отримати, якщо вони не можуть оплатити свої рахунки.

Широкомасштабне дослідження показало, що близько 25% людей вважають, що вони будуть заробляти щомісячний дохід від своєї політики PPI, а не розуміння політики буде тільки покривати свої борги.

Ще 15% сказали, що вони вважали, що політика буде охоплювати їх, якщо вони вже не могли виконувати свої зобов’язання погашення за будь-якої причини, а 8% заявили, що вони думали, що їх медичні рахунки буде виплачуватися, якщо вони захворіли.

Деякі люди думають, що політика буде продовжуватися до безкінечності для задоволення їх погашення заборгованості, інші думали, що їхня політика буде охоплювати автомобіль поломок і побутові рахунку.

Річний обсяг продажів політики ІЦВ кажуть, виробляє премій близько £ 5,4 млрд. для фінансування промисловості. Однак приголомшливі £ 4 млрд цього називається чистим прибутком. Дослідження показують, що деякі банки стягують до 600% більше, ніж інші аналогічні.

Управління по добросовісній торгівлі розслідує продаж PPI після скарг від громадян Консультації та Національної ради споживчого. Це нещодавно підкреслив побоювання, що банки заманюють клієнтів у рекламі мабуть дешеві кредити, а потім натиснути їх з величезним додаткові витрати, продаючи дорогі PPI як частину угоди.
У результаті, кредит, який може здатися пропонують гарне співвідношення виявляється набагато дорожче.