необхідність і Медігеп плани і нещодавня зміна придумують

Майбутнє планування життя після вашого виходу на пенсію є одним з найнеобхідніших речей для всіх. І страхової Medicare є однією з найбільш важливих частин цього майбутнього планування. Причиною цього є те, що жодна людина не може бути впевнений у тому, коли він або будь-який з членів його сім’ї буде потрібна серйозна медична допомога, і тому це завжди мудрий вибір, який буде підготовлений для всякого роду надзвичайних ситуацій. Таким чином, більшість людей в ці дні є план Medicare готова до таких надзвичайних ситуацій. Але хоча Medicare плани є дуже корисними, щоб погасити невідкладної медичної рахунки, але разом з тим вона повинна також мати на увазі, що Medicare плани не заплатити за всі свої медичні рахунки. Там завжди залишається між освітленням політики Medicare і фактичне медичні рахунки до оплати. Тому через це розриву користувачам необхідно заплатити певну суму від суми рахунку зі своєї кишені, незважаючи на наявність покриття Medicare. Таким чином, необхідність заповнити цей пробіл виконується на підставі доповнення Medicare плани яких додаткове страхування планує разом з оригінальним Medicare. Через це природа подолання розриву між первісною політики Medicare охоплення і фактичні медичні кредиторської заборгованості ці плани також називають як Медігеп політики.

Ці Медігеп плани медичного страхування спочатку були стандартизовані в 1992 році і з тих пір було дванадцять страхування Medicare доповненню планів, наявних на ринку. Після стандартизації цих планів тільки приватні страхові компанії можуть продати ці плани, і вони також у веденні приватних компаній медичного страхування тільки. Але хоча Медігеп плани медичного страхування продаються і управляються приватними медичними страховими компаніями тільки ще з 1992 року по червень 2010 року приватні страхові компанії мають право продавати лише дванадцять Медігеп Плани медичного страхування від А до L. За всі ці роки там не було ніяких істотних змін в стандартні добавки плани Medicare. Крім того, відповідно до правил стандартизації всіх приватних страхових компаній, які мають намір продати Медігеп страхових планів вони не можуть в будь-якому випадку змінити політику охоплення планів. Це означає, що, що незалежно від компанії, яку ви купуєте Медігеп страхових планів ви отримуєте ті ж переваги при тих же супровідний лист, забезпечується іншими компаніями. Таким чином, переваги страхування Medicare доповненню зміни із супровідним листом, в якому вони належать, як A, B, C і інші, а не з компанії, що продає ці плани. Але разом з тим слід також мати на увазі, що політика охоплення Medicare доповненню планів страхування може варіюватися від компанії до компанії.

Хоча після 1992 року не було ніяких серйозних змін в планах Medicare доповнення страхування, але до червня 2010 року деякі великі зміни, що входить в стандартний планів медичного страхування Медігеп. З цією зміною чотири з існуючих планів будуть зняті і два нових планів M і N будуть введені в стандартних планів Медігеп страхування здоров’я. Тому є надія, з цими новими змінами планів Medicare доповнення страхування виявиться більш вигідним для страхувальників.