необхідність оплати страхового захисту

Яка найбільша проблема, що стоїть перед нами сьогодні? Виплат за нашими кредитами? Плата додому витрат, таких як технічне обслуговування, податки, кредити і страхування? Маючи достатньо, щоб бути в змозі поставити їжу на стіл, а іноді й поїсти? Маючи достатньо грошей, щоб мати можливість зберегти рівень життя? Маючи достатньо грошей, для того, щоб піклуватися про дітей з їх витрат коледжу? Всі ці основні проблеми обертаються навколо одного питання … Управління особистими фінансами. У наші дні, сучасна вікова група стикається з податковими фінансових питань з урахуванням багатьох економічних факторів. Ці неконтрольовані сили і складаються з монтажних витрат на утримання, останні ставки ринку і процентних ставок, і т.д., які ще не відбулися раніше.

Для багатьох людей, виймаючи Оплата страхового захисту могло б бути гарною ідеєю. PPI призначений для захисту позичальника в разі їх непрацездатності або в результаті нещасного випадку або нездужання. Це є відмінною роду страхової план, який призначений для підтримки позичальників в оплаті кредитів у випадку, якщо вони втратять роботу, у зв’язку з потерпілих лихо або свого роду хвороба. Отже, ви платите певну премію аа кожен місяць, і ви не повинні бути стурбовані погашення кредиту в складних умовах.

PPI визначені:

Оплата страхового захисту також називають кредиту захисту платежів або PPI. Він призначений для того, щоб покрити виплати за боргами у разі, якщо позичальники звільнені або не в змозі працювати через хвороби або нещасного випадку. Страхові плани зазвичай виплачують після відкладеного період не більше трьох місяців з 12 місяців до двох років, і якщо ви не в змозі працювати.

Платіжні системи страхового захисту:

Вони є страхові провайдери, які обслуговуємо клієнтів на автономному основі, і це багато дешевше, ніж покриття кредитного, тобто представлені фінансовою установою або будь-який інший формі кредитора. Фактично, ви можете також змінити умови страхової виплати захисту, яка відповідає вашим індивідуальним потребам і вимогам. Ви також можете заощадити гроші на PPI, вибираючи страховий захист від хвороб і нещасних випадків без захисту об’єкта безробіття. Це також корисно, щоб перевірити з вашим роботодавцем до отримання оплати політики захисту, оскільки є агенти, які продовжують платити за хворого або пораненого співробітника за певний період часу. Таким чином, ви будете врятовані від сплачуючи додаткові гроші для покриття, яке не потрібно.

PPI і протиріччя:

Цей вид страхування політика була в засобах масової інформації з усіх неправильним причин, різні газети повідомляли, що споживачі скаржилися облудної практики, де продавці враховують вартість плану у вартість кредиту. Таким чином, клієнти відчували себе обдуреними, оскільки вони були платити додаткові відсотки на премії та у відповідності з договором не можна було скасувати страхування і вимагати відшкодування. Але проблема була вирішена після втручання Управління з фінансових послуг і тепер виробники обмежені від продажу PPI в той же час, як кредити і кредитні карти.