необхідність додаткового страхування Medicare

Перш ніж потрапити в дрібні деталі про Medicare Довідкова страхування, перше, що ви повинні зрозуміти, це те, що ця страховка. Відповідно до словника доповненням є те, що додає або завершує те, що не вистачає. Точно так само це додаткове страхування додає до переваг у веденні уряду оригінальні страхування Medicare. Ці страхові плани, отже, також відомий як Медігеп плани.

Original Medicare є державною перспективі програма медичного забезпечення людей у ​​віці від 65 років і вище, і для людей, які отримують соціальну допомогу по інвалідності, принаймні 24 місяців. Це, можливо, кращий план страхування в США і одним з кращих у всьому світі. Премії по госпіталізації оплачуються державою з грошей платника податків і премія для людей, вперше отримує Medicare в 2010 році тільки мізерна сума близько 100 $.

У той час як ви застраховані в Medicare, половину витрат є разюче низькою. Ви просто повинні заплатити близько 1000 $ за перебування в стаціонарі до 60 днів, і тільки 20% від затвердженої суми, коли ви йдете до лікаря, щоб отримати аналізи, як МРТ і т.д. Також будь зі страховою матиме більшу свободу у доступі медичних установах під час подорожі, так як ви завжди знайдете в медичному закладі, який прийматиме Medicare.

Але є деякі прогалини, залишені оригінального страхування Medicare і вони піклуються страхування Medicare Довідкова. Ці страхові продаються різні приватні компанії, і вони мають ті чи інші схеми широкий спектр переваг. Ви легко можете собі дозволити кілька доларів за рентгенівським або призначення лікуючого лікаря, але що відбувається, коли ви дійсно хворі або серйозно поранені у великій аварії. У цей момент ви побачите, що схема Medicare вже не так надійний, як він з’явився раніше. Виплату близько 1000 $ за 60 днів перебування в лікарні може скласти дуже швидко разом з вашої частки дорогих діагностичних тестів. Тому в даний момент часу ви знайдете тільки Medicare страхової підтримки недостатньо. Додаткове страхування може подбати про додаткові витрати. Ну шанси серйозної хвороби або нещасного випадку з кимось відбувається низьке, але ви повинні бути готові до цього і додаткового страхування є ідеальним способом підготуватися до будь-який нещасний випадок.

Крім того, якщо ви право на Medicare страхування ви також мають підстави для володіння Medicare Довідкова страхування, а також. Приватні фірми, що продають ці страхові гарантовано продати за стандартною ставкою, навіть якщо людина, що купує це в деякому просунутій стадії страшної хвороби. Ви ніколи не втратите охоплення додаткового страхування, якщо ви платите необхідну щомісячну премію у встановлені терміни. Medicare Довідкова страхування є дуже доступними і коливається від 100 $ до 130 $ в місяць.
У 1990 році федеральний уряд Сполучених Штатів Америки стандартизовані всі Medicare Довідкова Страхові плани, так що це простіше для споживачів, щоб робити покупки для і порівняти різні плани. Зараз є 12 стандартних доповнення страхування відзначений AL букв. Простіше кажучи все аналогічно літерами плани однакові незалежно від того, компанія пропонує план.