необхідну інформацію перед покупкою терміну страхування життя

Страхування життя є важливим придбанням для тих, хто через його численних переваг. Він може грати важливу роль у тих випадках, коли член сім’ї, який підтримує сім’ї або надає різні види доходів штампів і члени родини повинні взяти на себе всі фінансові питання, навіть більше, ніж раніше, тому що у них є один менший дохід, але потрібно, щоб покрити Усі витрати на похорон або навіть рахунки госпіталізації. У цьому випадку, якщо померлий мав поліс страхування життя і призначеним бенефіціаром, ця людина може зібрати суму грошей вирішено в політиці контракт, який не обкладається податком державою в якості доходу. Це метод, щоб уникнути будь-яких можливих фінансових питань в сім’ї, які можуть з’явитися після смерті одного з членів сім’ї.
Які конкретні вимоги і переваги приносить життя Великобританії терміну страхування?
Коли мова йде про терміну страхування життя від Сполученого Королівства є певні специфіку, але в цілому основи ті ж. Страхувальник повинен платити своєчасно (щомісяця, щорічно і т.д.) в обмін на яких дана одержувач отримає грошову суму, якщо застрахований був померти протягом періоду часу, охоплених поліса страхування життя. У разі, коли застрахована переживе політики, він може або бути продовжений або залишити в руках страхової компанії. Це дуже важливо знати, що держава Великобританії не обкладаються податком на цей вид доходу.
Підтипи термін страхування життя у Великобританії
На сьогоднішній день існує досить багато варіантів, які можуть відповідати самим часто вимоги споживачів. Клієнт може вибирати між іпотечної страхового захисту, похоронні покриття, страховий бізнес життя або, може бути, для спільного страхування життя. Ці підтипи можуть бути або рівень термін страхування життя або зменшенні терміну страхування життя, які ми обговоримо пізніше в цій статті. Важливе питання, який покривається всі ці види страхування є одним з не запобігають членів сім’ї один раз вже не серед них.
Два типи рівні терміну страхування
Кошторис для рівня термін страхування в основному компенсований бенефіціара з фіксованою кількістю грошей в ситуації смерті застрахованої особи. Цей вид страхування може бути як одно-або суглоба. За їх імена, єдиний план страхування життя охоплює тільки одна людина, яка (якщо це випадок, коли страхувальник така ж, як застрахована особа) повинен заплатити премію в сумі постійно своєчасно вирішувати в рамках політики контракту. План спільного життя може припадати більше одного застрахованого, але розмір премії виплачується тільки страхувальник, який може втратити страховку, якщо він не виплатить суму оселилися постійно і протягом періоду часу оселився.
Основна інформація у зв’язку із зменшенням терміну страхування життя
Якщо ви вибрали зменшенні терміну страхування життя, ви повинні знати, що сума, яка виплачується страховиком бенефіціару у разі смерті застрахованої особи. Даний страховий поліс держави, що сума, що підлягає виплаті буде зменшуватися разом з плином часу, поки він не отримає до нуля, якщо застрахований не помре. Розмір премії для цього виду страхування можуть відрізнятися, але найбільша перевага, яке він пропонує, що кредит може бути оплачений і залишається трохи грошей для членів сім’ї, щоб зібратися.