необхідності страхування життя

Очікувати питання докладно про ваше життя, запланованих іноземних туристичних напрямків, історію своєї сім’ї здоров’я і вашої особистої історії здоров’я. Чи збираєтеся ви пірнати з аквалангом? Вигубить вас були батьки, брати чи сестри використанням хвороби серця або раку у віці до 60? Вигубить вас раніше здійснювали якісь ліки для тривоги або депресії? Ці, а також додаткові, є види питань очікувати.

Іноді кілька інтерв’ю потрібні в необхідності визначення вашого відома. Парамед Зазвичай експерт просить ці питання лицем до лиця і часто страхові компанії будуть проводити наступні телефонні інтерв’ю, так що ви можете визначити попередні ряд відповідей. Незалежно від версії способу життя страхування ви купуєте, тим зобов’язати більшість політик вам зустрітися кілька порад щодо вашого способу життя та історії хвороби.

Якщо це звучить заманливо контекстному цей процес, шахрайство на інформацію відповіді або утримання, не робіть цього. Це злочин у всіх 50 штатах брехати про або приховувати дані про програму страхування життя. Крім того, політик отримав з боку в бік шахрайство може бути анульована на претензії епохи.

Страховики, швидше за все, повідомити про свої результати медичного іспиту (повідомлялося як коди номером), щоб медичні факти бюро (MIB), яка підтримує базу даних тих, хто їсть застосовується для страхування спосіб життя за останні сім років. Якщо ви дали різнорідні відповіді на медичні питання в минулому, він підніме червоний прапор використанням MIB. Метою даних MIB є зниження шахрайства.

Усі прямі полісів страхування життя зазвичай покривають смерть від будь причини в будь-якому віці в будь-якому просторі, за винятком смерті в результаті самогубства всередині попередніми два роки політики (один рік в кількості держав).

Якщо ви не дбаєте, щоб перейти від частини у бік процесу страхування, ви споживаєте два інших, більш стильний, варіанти:

* Спрощеному вигляді питання про страхування життя зможе бути придбана після відповіді лише кілька медичних питань. Там немає медичного іспиту потрібно. Проте, якщо ви повідомите проблеми зі здоров’ям, ви, швидше за все, будуть відхилятися. Крім того, якщо ви здорові, або навіть якщо у вас є кількість непотрібних історії хвороби, гарантованого політика як і раніше буде ваша ексклюзивна мірою.
* Гарантоване страхування спосіб життя питання продані будь-кому, хто застосовує (до періоду межа) і на сьогоднішній день є найдорожчою спосіб купити спосіб страхування життя. Це слід враховувати тільки тих, хто відмовився за все інше ще хоча Страховка Замовити спосіб життя. Ці політики їдять оцінюються допомог у разі смерті, тобто ваші бенефіціари не отримає повну вигоду смерті, поки кілька років в політиці.

У іменуванні бенефіціара, запам’ятайте, що компанія образ життя страхування буде прагнення визначити тільки імена тих, хто у фінансовому відношенні залежать від вас. Знайомого, друга або родича, не маючи фінансового відносин, не робитиме.

Робочі за допомогою агента

Після розгляду кількістю полісів страхування життя доступні, але ви можете бути впевнені, яке чудове відповідає вашим потребам. Американської ради страховиків життя (ACLI) рекомендує проконсультуватися страхового агента. ACLI представник Джек Долан говорить агент зможе проконсультувати політику, яка буде відповідати вашим потребам. “З’являються в рекомендованій політику, використовуючи обережністю, щоб бути впевнений, що це відповідає вашим особистим цілям”, говорить Долан.

Ретельно експертизи рекомендації вашого агента і попросити точка за точкою пояснення. Створення позитивного агента пояснює пункти ви не розумієте. Як ваша політика є юридичним документом, вона займає центральне місце, що ви знаєте, що він надає.

Insure.com пропонує наступні рекомендації для прийняття рішення, який тип способу життя Страхування придбати:

Якщо ваш агент рекомендує терміном спосіб життя політика, запитаєте:

* Що таке стандарт & Poors, А.М. Best, Fitch, Moody і Вайс рейтинги цієї страхування ділові?
* Яка початкова швидкість переконатися покоління? Чи є ця політика поновлюваних минулому попередніми швидкості забезпечити існування без медичного огляду? Якщо так, то які премії?
* Чи є це політики, конвертованих у постійне страхування без фізичної іспит? Якщо це так, за те, що період існування у мене відповідний для перетворення?

Якщо ваш агент рекомендує політики грошової вартості, запитаєте:

* Який же здоровий & Poors, А.М. Best, Fitch, Moody і Вайс рейтинги цієї страховий бізнес?
* Бути в змозі ви сказати мені, у письмовій формі, чому ви рекомендуєте грошової вартості страхування для мене в цю епоху?
* Чому я повинен об’єднати мій спосіб життя бажання страхового захисту активів з моїм цілям?
* Бути в змозі ви підготувати аналіз для мене, що показує справжню ціну цього страхового поліса вартість більше 5, 10, 15, 20, 25 і 30 років у порівнянні з покупкою терміна спосіб життя і інвестування різниця в довгострокові облігації над тими, же період часу?
* Як багато ваша попередня року Комісією з цього пропонована політика гідності грошових проти вашої комісії з еквівалентний термін образ життя страховий поліс?
* Чи є ці пропонований річної премії в межах мого бюджету?
* Чому ви думаєте, що я можу зробити, щоб платити ці внески протягом тривалого часу, можливо, десятиліття?
* Як фантастичну угоду я отримаю, якщо я віддаю політиці?

додаткові ресурси

* Споживчої федерації страхування Америки “норма прибутку” Сервіс
* Страхування даних інституту: Визначте про страхування життя
* Відділ Вашої держави страхування також може мати спосіб життя керівництва страхових покупок в Інтернеті
* Для безкоштовну консультацію зі страхування життя або додаткові знання за видами страхування життя вакантна, будь ласка, відвідайте Insure.com.

Емі Danise є персонал письменник для Insure.com. Відвідайте Insure.com для повний набір порівняльних авто, способом життя і здоров’я котирування, в тому числі велику бібліотеку спочатку авторами статей і страхових інструментів для прийняття рішень, які не є вакантними з будь-якої іншої джерело. Insure.com приділяється забезпеченню неупередженого знання страхування для споживачів. Компанія може отримати миттєвий цитати з додаткового ніж 200 провідних страховиків, досягнення максимальної актив і є свобода, щоб купити від будь-якого бізнесу показано на малюнку.