необхідності рішення щодо вашого страхування життя

Вибір страхування життя може бути складною і заплутаною рішення щодо піклуватися вашій родині, коли ви проходите. Важко зрозуміти різні політики і види страхування життя доступні для вас і у кожного є свої переваги для різних аспектів кришку. На щастя, сьогодні існує величезна кількість інформації на кінчиках наших пальців через Інтернет. Найважливіший рада я можу дати, що всякий раз, коли покупка будь-якого виду страхування, знизити ціну, якщо можливо. Тобто не купуйте доповнення або плагін, якщо його безумовно не потрібні. Не обов’язково йти на найдешевші, але тільки те, що необхідно. Що вам потрібно, щодо страхування життя варіюється від людини до людини, і ви повинні уникнути падіння продажів для переговорів.

До нещастя продажу люди можуть бути дуже стійкими і тиск вас в покупці політик, які не обов’язково вимагають. Висока рекомендація буде дізнатися деякі загальні моменти в Інтернеті, даючи вам фон знань і фактів, то ставити правильні питання дозволяє приймати оптимальні рішення. Або ви не потрібно страхування життя залежить від вашої особистої ситуації. Якщо у вас немає утриманців, або ваша зарплата не є основним джерелом доходу для вашої родини, ви, ймовірно, не потрібно страхування до певного аспекту. Якщо ж Ви є основним годувальником у родині і ви заробляєте порядку або базовий оклад, то хороший поліс страхування життя може бути життєво важливим.

Рішення про скільки страхування життя необхідно купити факторів, які підлягають розгляду, такі як ваш спосіб життя, обов’язку і утриманців. Взагалі, хоча, від п’яти до десяти разів ваш річної зарплати має бути достатньо. У кінцевому рахунку, вартість залежатиме від вас і що ви думаєте, що потрібно. Тип страхування життя ви виберете, залежатиме від сім’ї, історії хвороби, способі життя і багатьох інших факторів. Наприклад, ви можете включити критичне охоплює хвороба протягом життя вашої політики замість того, окремі критичні охоплює хвороба. Це може виробити набагато менше, і це було доведено багато разів, що частині страхування життя може фактично прирівнюється до критичної безкоштовно Коли обкладинка включається. Курці зазвичай платять набагато більше, ніж некурящі через ризик для здоров’я, пов’язані з курінням.

Будь-які проблеми зі здоров’ям можуть також впливати на ціну поліса страхування життя, а в деяких випадках виключити вас від того, щоб отримати життя кришкою. Продажів людина продає вам життя політики зобов’язаний за законом в більшості країн інформувати вас про всіх витрат і зборів, перш ніж підписати контракт, і коли ви робите, стверджують, що ви б життя бути в курсі будь-яких премій зростання цін.

Є так багато багато видів полісів страхування життя з багатьох різних страхових компаній, які я б рекомендував консультації страхової консультант, щоб допомогти вам з вашим рішенням. Ви будете платити цій людині одноразову плату, і він / вона буде досліджувати всі різні варіанти доступні для вас і рекомендувати найбільш всього підходить політику, яка відповідає вашим потребам. Переконайтеся, однак, що ви обираєте консультанта не пов’язаний з будь-якої конкретної страхової компанії, щоб переконатися, що ви отримуєте об’єктивну думку.

Щоб закінчити, не забудьте використовувати всі ресурси, які доступні для вас (інтернет, радники, паперу тощо), перш ніж вибрати політику. Дослідити всі варіанти, перш ніж прийняти рішення і відчувати себе добре про вашу політиці.