немедичних термін страхування життя, як купити миттєвий охоплення питання без агента

що ж таке Instant Issue термін страхування життя?

Instant Issue термін страхування життя є зручним терміном поліс страхування життя для тих, хто воліє не мати справу з призначеннями планування агента або відчуття, неначе вони продаються політику з більш свистки і дзвіночки, ніж вони можуть насправді потрібно. Весь процес може бути ініційований, відповівши на кілька простих запитань здоров’я та заповнити онлайн програми через агентство або носій онлайн платформу, яка дозволяє споживачеві, щоб досліджувати, порівнювати, і відразу ж купити поліс, навіть не розмовляв з агентом, якщо вони не хочуть, є Немає взагалі ніяких медичних обстежень (аналізи крові і сечі) потрібно для того, політики чинності. Це просто зручність може зробити не так приємний процес, щоб бути швидким і безболісним і дозволить члену сім’ї отримати деякі основні форми страхового захисту для покриття проти трагічної загибелі або хвороби.

Зручність миттєвого політики термін Випуск життя не без невеликий улов. Як правило, рівні охоплення, як правило, тільки між $ 100 000 і $ 500 000 в більшості і в трохи більш дорогий щомісячної премії в деяких випадках. Таким чином страхова компанія може гарантувати споживачеві без будь-яких медичних оглядів у менших кількостях особа.

Повністю підписана політика тепер також можуть бути прийняті просто процитувавши онлайн з сайту агентів і подачі заяви для агента зв’язатися з клієнтом для перевірки інформації, по телефону, для цих випадків, які більше або вимагають медичного обстеження агент заповнює заяву для споживачів онлайн і представляє його безпосередньо до перевізника з трохи більше, ніж телефон консультації. Залежно від носія, нещодавно захищена клієнт отримає додаток через електронну пошту для електронного підпису та графік просто в будинку медичне обстеження по телефону.

нові подружні пари і нових сімей

Підходить краще для нових сімей або тих, створення сім’ї, Instant Issue термін страхування життя можна розглядати як швидке рішення для ваших потреб страхування життя. Цей процес дозволяє отримати дозвіл на термін страхування життя протягом хвилин після завершення програми. Дозволяє просто порівняти, магазин, купити, і схвалили всі в той же день.

Пам’ятайте, що страхування життя призначене, щоб захистити вас і ваших близьких у сумної обставини, що ви минуться. Запитайте себе, може ви або ваш чоловік і діти вижити у фінансовому або жити на тому ж рівні комфорту, якщо ви втратили дружина і є дохід несподівано? Термін страхування життя є доступним способом покрити ваші потреби на будь-якому етапі життя, і пропонує додаткову перевагу дозволяє вибрати суму покриття і термін довжину.

Як ви можете бачити, що є широкий спектр опцій, доступних для вас. У ці дні ви можете запустити миттєвого онлайн котирування безпосередньо з Інтернету або є агенти прийняти заявку по телефону. Однак те, що тип політики є правильним для Вас залежить від багатьох факторів, і ваш страховий консультант може допомогти вам у визначенні того, які політики є найбільш корисними для вашої ситуації. Кращим варіантом є купити прямо з сайту агента і магазин звідти, якщо у вас є питання або проблеми, які агент або агентство надасть Вам повну підтримку і напрям. Більшість агентів являють багато перевізників і дасть вам рекомендації, які не упереджено в залежності від ваших потреб та бюджету.