немає медичної страховки життя іспит ніколи не купуйте IT_

Не отримаєте зірвав купівлю гарантованого питання або питання спрощеної поліс страхування життя. Ці поліси страхування життя мають своє місце, але занадто багато людей, які могли б претендувати полісів страхування життя, які й дешевше і краще переплачувати за гарантовані проблеми або спрощеній контрактів життєвого питання страхування.

Гарантована питання або спрощені контрактів життєвого питання страхування доцільно лише невеликий відсоток населення. Якщо у вас є великі медичні стану, ви не можете бути затверджені для будь-якого іншого типу контракту. Ваше здоров’я історія може тримати вас від кваліфікації для стандартного поліса страхування життя.

Однак, це не так для більшості з нас. Це навіть не вірно для більшості пенсіонерів. Навіть якщо у вас є деякі питання охорони здоров’я, ви, ймовірно, щоб претендувати на стандартний план.

Якщо ви приймаєте ліків з питань гіпертонії або щільності кісткової тканини, можна подумати, що ви не будете мати право на стандартний договір страхування життя. Для більшості це не так.

Ви могли б бути доручені більше ніж той, хто перебуває у відмінному здоров’я, але ви, ймовірно, не платять майже стільки ж, як якщо б ви звернулися за гарантований питання весь план страхування життя.

Гарантована життєві плани питання страхування може коштувати вам 2 рази більше в порівнянні з іншими планами. Це не єдина проблема. Ви, ймовірно, отримаєте повільніше капіталу або грошової вартості нарощувати. Ваша родина не буде отримувати повну вигоду смерті, якщо перейде в перші два-три роки після дати набрання чинності.

Майбутня вартість кредиту в остаточний договір страховки не перше, що більшість людей думають про те, коли порівняння політики. Як правило, люди будуть порівнювати щомісячні витрати і номінальної суми. Багато планів також побудувати грошову вартість, і це є важливою частиною багатьох планів страхування життя.

Навіть якщо ви не плануєте витратити грошові він може бути використаний, щоб зберегти ваш контракт чинності у важкі часи. Багато політиків дозволить вам витратити частину свого капіталу або грошову вартість, щоб зберегти контракт йти, коли ви не в змозі здійснювати платежі з поточного рахунку.

Ваш абонент не може отримати те, що ви очікуєте від них отримати, якщо ви купуєте гарантоване питання всього договору страхування життя. Багато з цих стратегій модифікуються пенсійні плани. Це зазвичай означає, що якщо ви минуться протягом двох-трьох років після дати набрання чинності вашої політики лише частина з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися. Ваша сім’я може отримувати тільки страхових внесків плюс трохи інтересу.

Єдина причина, щоб купити гарантований питання або спрощений контракт питання, якщо ви впевнені, що ви не будете мати право на гарантоване договору страхування життя. Перш ніж розглядати план цього типу, переконайтеся, що застосовуються до інших контрактах, щоб побачити те, що ви здатні бути затверджені для.

Уникайте одним з багатьох людей, хто буде платити занадто багато для свого поліса страхування життя. Непохитна медичне обстеження або відповівши на кілька запитань медичної може допомогти вам платять набагато менше. Навіть якщо ви відхилили, ви можете отримати гарантований питання або спрощений договір питання пізніше, так що у вас немає нічого, щоб програти, застосовуючи для менш дорогих контрактів в першу чергу.