нелегкий вибір-вітальня з або без медичної страховки

Моя мати виховувала мене і моїх братів і сестер у спокої. Ще я пам’ятаю вона працювала повний робочий день. Іноді вона навіть працювала друга робота. У нас не завжди є все, що ми хотіли, але ми не обійшлося без того, що ми потрібні. Якби нам потрібно звернутися до лікаря або стоматолога, ми зробили. Якщо ми потребували медицині ми його отримали. Якщо ми повинні були піти у відділення невідкладної допомоги ми пішли, це. Навіть на ніч залишатися в лікарні ніколи не було проблеми або питання.

Тоді після роботи протягом майже восьми років в якості помічника з адміністративних питань, коли я був молодшим в середній школі, моя мати звільнили. У той час у неї був неповний робочий день робити зміни на весільні сукні у весільному магазині. Звичайно, її перший план був шукати іншу роботу в офісі. Але потім вона подумала про запуск власного бізнесу робить швейні та зміни від дому. Деякі люди з її день роботи попросила її пошити для них, і вона зробила деякі досить хороші додаткові гроші, що робити. Крім того, вона отримала 10-тижневого вихідної допомоги, і це було, як отримувати гроші протягом ще 10 тижнів.

Єдине, що моя мама була стурбована чи була вона могла собі дозволити купити медичну страховку прямо або, якщо ми просто повинні платити зі своєї кишені, коли ми пішли до лікаря. Ми були досить здорова сім’я, і ​​в той час ніхто з нас не був до лікаря протягом останніх трьох років, тому що ми були хворі. Ми не були в лікарні протягом кількох років, або. Моя мама вирішила почати свій бізнес і йти без страховки на даний момент.

Моя сестра закінчила середню школу незабаром після того, моя мама почала свій власний бізнес. Вона вийшла зі стану в коледж, де їй повинні мати медичну страховку. Школа запропонувала хороший пакет з розумною вартістю, так що моя мама купила, що для неї. Вона хотіла купити таку ж страховку для мене і її, але страхова пропонується тільки для людей, які жили в цій державі. Таким чином, ми все ще не було страхового покриття.

Я розробив грижі час як моя сестра вчилася в школі, а іноді це дійсно боляче. Які не мають медичної страховки, я не міг отримати встановлений, тому що операція була дорогою. Близько трьох років після грижі розроблена, я отримав повний робочий день, де я міг вибрати для покупки медичного страхування чи ні. Моя мама сказала мені, якби я отримав страхове я міг в кінцевому підсумку отримати мій фіксованою грижі, яку я зробив минулого літа. Законопроект лікарню і всі рахунки доктора і т.д., прибула до більш ніж $ 12 000. Все, що я заплатив, був мій щомісячний страхової премії від моєї зарплати і моя доплата в цілому $ 140. Ive також змогли мати певний оздоровчий огляди і відвідувати стоматолога з невеликого доплати.

Його іноді важкий вибір жити без медичної страховки для себе чи своєї родини і не мають можливості або коштів звернутися до лікаря або їхати в лікарню, якщо і коли вам це потрібно. Я знаю, що моя мама не піклуватися про себе, а без страховки, тому що не було грошей на оздоровчі огляди. Вона бачить лікаря, коли Shes хворим, але деякі питання охорони здоров’я можуть бути запобігти або спіймали рано, коли ви звернетеся до лікаря, коли ви добре.