незвичайні пояснив фахівець зі страхування

Хоча більшість людей знайомі з регулярними види страхування, як страхування життя і страхування житла, існує зростаючий попит на більш незвичайні види страхування. В принципі, все, що ви могли б почувати себе ризик може бути застрахований від. Ось кілька прикладів видів страхування, що ви не могли не вважалося раніше:

Причини збільшення незвичайного політика

Незвичайні страхові поліси стають все більш поширеними з ряду причин. По-перше, люди більш інформовані про те, що вони знаходяться в небезпеці від, і так хочеться, щоб захистити себе відповідним чином. По-друге, збільшення позову культури зросла необхідність видами страхування. Люди подають до суду все більше і більше причин, і так рівень покриття, вони повинні росте як у вартісному, так і в області. Крім того, зростання незвичайних страхових полісів серед багатих і знаменитих веде звичайних людей наслідувати їхній приклад.

Страхування домашніх тварин

Один з видів страхування, яка перемістилася з незвичайним досить поширеним є страхування домашніх тварин. Багато людей люблять своїх тварин, як якщо б вони були членами їх сімей, і з векселями ветеринара бути настільки висока, це має сенс застрахувати своє домашнє тварина. Страхування домашніх тварин зазвичай покриває рахунки за послуги ветеринара, а також відповідальність і компенсація повинна тварина помирає. Є в даний час десятки страховиків виділених домашніх тварин на вибір, з кришкою для собак, починаючи приблизно з 5 фунтів стерлінгів на місяць.

Зірка страхування працівників

Ряд компаній починають бачити важливість їх верхній співробітників, і приймають політики, щоб покрити їх від втрат, якщо щось трапиться з цими ключові співробітники. Якщо ви є агентом з продажу компанія з великим продавець або власник клубу з великою співачкою, то ви можете втратити прибуток, якщо щось трапиться з вашим зірки працівника. Діставши політики для покриття вас від падіння доходів могла б бути хороша ідея.

Страхування частина тіла

Деякі з найбільш незвичайних страхових полісів, які є затребуваними є для страхування окремих частин тіла. З такими знаменитостями як Девід Бекхем і Дженніфер Лопес страхуванні «активами» свій приз, інші професії слідують їх приклад. Багато кухаря, спортсмени та музиканти отримують свої руки або ноги застраховані в разі, якщо вони пошкоджені. Хоча це може здатися трохи марно, він може насправді бути дуже розумним. Якщо ви використовуєте руки для гри на інструменті, як ви заробляти собі на життя, і ви серйозно травмувати себе, то ви, можливо, буде потрібно значна компенсація зупинити себе потрапляння у фінансові труднощі.

Античний страхування

Можливо, найбільш часто використовуваних незвичайного страхування є страхування конкретного твору мистецтва або антикваріат. Регулярні зміст страхування навряд чи покривають ваші витрати в таких предметів, і ви можете бути краще виймаючи спеціальна політика, яка охоплює більш регулярними проти втрати або крадіжки. Якщо щось і незамінним буде пошкоджений ви хочете політику, яка буде охоплювати вас за дороге відновлення цього елемента. Який би тип незвичайного страхування ви отримуєте, не забудьте запитати себе, якщо вам це дійсно потрібно, і біля магазину, щоб отримати найкраще справу. Хоча ці політики не рекламуються, багато страховиків могли б допомогти вам з вашими конкретними вимогами.