незвичайних страхових випадків і політика

Я говорив це раніше, і я скажу це знову – робота в знижку страхування подорожей ви чуєте про деякі досить дивних політики та пред’являються претензії. Але, звичайно, страхування подорожей просто дряпати самої поверхні, а насправді інші галузі страхування мають ще більш дивно страхових полісів – і іноді це компанії, а не клієнтам з непарними рішення!

Футбольна лихоманка

На останньому чемпіонаті світу, пристрасті розгорілися, і дивні страхові поліси за ними. Голландська страхова компанія ОЕЗ побіг компаній пропонують політики у сфері захисту Нідерландів проти «потягнувши sickies ‘персоналу в дні великих оточуючих матчів за національну команду. Фірма буде платити за перші два дні хвороби, якщо будь-який працівник був відсутній на роботі в дні, навколишні Голландії великих матчів.

Але це було не тільки за кордоном, що Кубок світу лихоманки переважають дивні страхових полісів. На цих берегах, Пол Hucker Іпсвіча дістав складний £ 1,000,000 страховий поліс проти Англії виходить з конкуренції рано. Британська страхова запропонував £ 105 політика, яка б виплатити суму семизначний якщо Англія була вибита в першому турі, якщо 5 спортивні коментатори вважають, вихід був передчасним і якщо пан Хакер може надати докази того, медичні важкі психічні травми! Зрештою, пан Hucker залишили розчарованим – як з Англією і з непарним страховий поліс після того як вони вийшли в Португалії у чвертьфіналі.

виверткого страхування автомобіля

Автомобіль політики виховувати своїх часток дивні сценарії страхування теж. Наприклад, в Данії, Датська асоціація автомобіль має дві схеми для захисту водіїв від штрафів – перевищення швидкості страхування, який охоплюватиме водіїв на строк до чотирьох злочинів, у загальній складності £ 900 (£ 90 на рік) або паркувальний квиток страхування, яка охоплює чотири квитка або £ 182 коштує штрафів за £ 36 на рік. Не дивно, що Данська рада з безпеки дорожнього руху менше щасливих про ці дивні страхових полісів, вважаючи, що це зробить штрафи менше стримуючий фактор з деяких причин.

Там деякі доброї сценаріїв за цинізм, хоча – в Бельгії, премії страхування автомобіля дав одному зі своїх клієнтів сильно зниженими завдяки швидкості до 80 років безаварійного водіння! 100-річний Cyriel Delacauw досі їздить кожен день, і планує продовжити ще на 10 років ще – хоча і не вище 25 миль на годину!

Переможець, по носі

Lloyds Лондона зробив дивний страховий поліс спеціально для носа – це оцінки в £ 3,900,000! Ніс не кожному стоїть так багато, хоча, цей незвичайний страховий пакет був спеціально розроблений для винороб Ілля Горт Шато Бордо Garde-де-ла, і вкриває його від втрати і ніс і його нюх. Він описав свій ніс, як “свій найважливіший актив”, вказуючи на те, що мова має тільки п’ятірки областей смак, на відміну від носа, який може підняти мільйони різних ароматів.

секс витрати страхових компаній дорогая!

Не так багато незвичайних страховий поліс, як цікавий стат. Згідно з опитуванням, за замовленням Ann Summers, британський причиною £ 350,000,000 суму збитку через енергійний секс на рік! Яке це має відношення до страхування? Ну, хто б ви думали платить за рахунком для 10% досить хоробрий, щоб зробити непарної страхових претензій після розриву елементи?

Так само як і пошкодження предметів, як лампи, випадки, ліжка і спустила штори, 41% людей страждають килим опіки, 33% потягнув спину і 12% крутили щиколотки або зап’ястя. Більшість очей wateringly всього, 10-й у списку секс травмами був зламані кістки … Годі збагнути!

коли відсутня мислення варто вам 180000

Ми всі були в ситуації, коли ми забули взяти щось з нами, коли ми залишаємо його десь, але можна було подумати, з елементом вартістю £ 180000, ви були б трохи обережнішим! Не так, Роберт Napier Уїлтшир, який минулого місяця вдалося залишити 17-го століття скрипку в потязі з Лондона – там, де він тільки що був оцінці античної!

Страхова компанія Allianz запропонував £ 10,000 нагороду за безпечне повернення Предмет – який після ретельного обшуку вагон був визнаний безвісно відсутнім на наступній зупинці.

… А це речі просто з’являється в новинах. Уявіть собі, непарні страхові пакети, які не потрапляють в заголовки!