незважаючи на новий закон про охорону здоров’я, пенсіонери все ще потребують значної економії за витратами на медичне

Деякі медичні витрати були знижені у зв’язку з новим законом реформи здоров’я, але пенсіонери все ще потребують великої кількості в заощадження. Доповідь виплати допомог співробітникам Науково-дослідного інституту (EBRI) вважає, що для того, щоб бути на 90% упевнений у можливості для покриття медичних витрат, людям буде потрібно від $ 120 000 і $ 211 000 на заощадженнях. Жінки буде потрібно більше, так як вони живуть довше, ніж чоловіки. У доповіді під назвою Фінансування, необхідне для заощадження витрат на охорону здоров’я для осіб, які мають право на Medicare.
Стать Fronstin, співавтор і директор досліджень в галузі охорони здоров’я EBRI та освітня програма, сказав: “Тому що роботодавці продовжують урізати переваги здоров’я пенсіонера і політиків може незабаром приступити до вирішення дефіцит фінансування програми Medicare, більше фінансових витрат на охорону здоров’я буде перенесений на Medicare бенефіціарів у майбутньому. ”
Оцінки в доповіді EBRI мають цільові рівні будучи впевненим, щоб бути в змозі покрити з власної кишені витрати на медичне обслуговування в розмірі 50%, 75% і 90%. Середній чоловік пенсію в цьому році на 65 потрібно від $ 65000 і $ 109000 в економії на 50% упевнений, що можуть, щоб покрити витрати на медичне обслуговування. Жінки потрібно від $ 88 000 і $ 146 000 на 50% впевнений. Чоловіки хочуть бути на 90% упевнений потрібно від $ 124 000 і $ 211 000, в той час як жінкам потрібно від $ 143 000 і $ 242 000.
Розрахунки відносяться тільки до тих, хто, принаймні 65 років, коли вони виходять на пенсію. Люди пенсію раніше буде потрібно більше грошей в заощадженнях. EBRI підкреслює цей факт.
Новий аналіз EBRI має заощадження оцінки для одно-і одружені люди. Ці заощадження оцінки засновані на Medicare і зі своєї кишені витрати, для того, щоб медична допомога повинна бути повністю покрита. Нові оцінки оновлюються з 2008 оцінок, які були зроблені до прийняття нового закону охорони здоров’я був прийнятий. У ході огляду, також, включає в себе Medicare Part D зміни.
Найостанніші дані для оплати витрат є з 2007 року. Medicare заплатив 64% від витрат на охорону здоров’я для бенефіціарів у той час як з власної кишені витрати були приблизно на 14%. Інші 12% були оплачені програм суспільного і приватного страхування.
Є способи, для пенсіонерів, щоб знизити свої 14% поза of0pocket витрат. Оскільки лікарі залежать від пацієнтів для їх коштів для існування, багато хто готовий вести переговори про процедури, тести та обслуговування. Дізнайтеся, що ставка відшкодування вашої компанії медичного страхування для процедури, а потім попросіть лікаря зробити це за цю суму. Ви не можете бути в змозі отримати безкоштовну медичну допомогу, але вона може значно скоротити ваші з власної кишені витрати. Навіть якщо ваш лікар повертає вниз ваш запит, просимо кожен раз, коли ви йдете. Наполегливість може окупитися.
Це дуже складно визначити, яка сума буде необхідна в заощадження на оплату медичних витрат у відставці. Є дуже багато факторів, щоб прийняти до уваги, так як ніхто не знає, як довго вони будуть жити чи які хвороби вони матимуть. Ніхто не знає, яке лікування вони можуть бути на будь-якому. Ліки можуть стати величезні витрати.
Даллас Солсбері, співавтор доповіді і генеральний директор EBRI говориться: “Багато працівників, як правило, не готові до охорони здоров’я як витрати на пенсії та пенсійних витрат. Насправді, багато людей буде потрібно більше грошей, ніж суми, наведеної в цьому доповіді».