незатребуваних страхування життя – переваги страхування життя ви не знали про

Незатребувані полісів страхування життя не зникають, вони залишаються в силі, очікуючи бенефіціаром збирати на них. Як ви думаєте, що ви можете мати такі пільги вас чекає? Ініціювання пошук незатребуваних страхування життя є відносно простим процесом, але спочатку важливо зрозуміти, що відбувається страхування життя, коли хтось помирає.

Які умови страхування, все життя або термін життя? Якщо страхова був термін, то будь-яке незатребуваних політика повинна бути зібрана до кінця терміну. Якщо смерть настала після закінчення терміну політики, там не буде незатребуваним страхування життя, щоб зібратися. Якщо політика була “цілого”, є кілька речей, які можуть трапитися. Якщо страхувальник зробив страхових внесків до того часу, що він / вона померла, політика заплатили і з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися в повному обсязі. Якщо страхувальник припинив робити платежі, що дозволяє політика стає недійсною, є два варіанти в страхову компанію. Вони можуть призначити політику продовжив термін повноважень статусу.

Розширений статус означає, що вони використовують касовий вартість поліса страхування життя, щоб купити терміну життя політика. Політика буде на ту ж суму, що й вихідний всього життя політику. Термін буде продовжити на кількість часу, який грошової вартості дозволить. Страховик також можете розмістити політики в так званому знижується, оплачений статус. Це означає, що політика залишається в силі, але кількість користь смерті знижується. Будь-який з цих варіантів дозволяє збирати незатребуваних страхування життя.

Що відбудеться, якщо ніхто не повідомляє компанію смерті? Страховика зв’яжеться страхувальнику поштою, щоб визначити чому виплати припинилися, але, на жаль, якщо ніхто не повідомляє політики компанії-емітента, що страхувальник помер, ця політика буде недійсною.

Як ви знаходите незатребуваних страхування життя?

Що потрібно робити, якщо ви вважаєте, що ви або хтось у вашій сім’ї може мати переваги незатребувані життям? Пошук незатребуваних страхування життя є простим завданням, але вимагає терпіння.

1. Перевірте з державою, в якій застрахована жив. Іноді життя-політика не заявлені передані незатребувані поділу власності держави.

2. Перевірте фінансові дані покійних. Подивіться на погашення чеки або через зворотний регістр для назви компанії-емітента, а потім дати їм слово.

3. Перевірка вхідної пошти. Деякі компанії будуть робити повторні спроби повідомити страхувальника, яка не робить компенсацію.

4. Перевірте з покійною минулих роботодавців. Часто страхування життя пропонується через політику компанії.

Якщо нічого не допомагає, зверніться в Бюро медичної інформації. У них є база даних, яка налічує більше десяти років, і повідомляє медичних інформаційних запитів. Страхування життя-компанії, як правило запросити медичну інформацію, коли вони пишуть нові політики. Ця інформація, а не безкоштовно, надасть вам ім’я будь-якої компанії, яка запитала про померлого медичної документації.