незатребувана проблеми здоров’я і Медігеп план страхування

Початковий план Medicare є стандартний план медичного страхування США, але початковий план Medicare не покриває всі витрати своїх ліків і залишає гроші оплачується. Для цього ви можете скористатися допомогою Медігеп страхової план, який призначений виключно корисним для усунення розриву між початковим планом Medicare і Медігеп план медичного страхування. Медігеп план пропонує 12 планів, серед яких найбільш популярні Медігеп план медичного страхування є План F. У планах кожен страхової компанії більш-менш те ж саме, що відрізняється є премії і деякі інші переваги. Планів, пропонованих Медігеп страхових компаній, імена яких алфавітів.

Є дванадцять стандартизованих Medicare доповненню планів, наявних на ринку від А до L і ці плани продаються і повністю у веденні приватних страхових компаній. Але слід пам’ятати, що, хоча ці політики продаються і управляється повністю приватними медичними страховими компаніями, але все ще є деякі основні правила, які ці компанії зобов’язані дотримуватися. Як, наприклад кожен Medicare доповненню планів через L є мають свій власний, окремий набір переваг відрізняється від інших, але плани під однією обкладинкою лист повинен містити той же набір переваг. Сенс цього в тому, що, як, наприклад, всі План C Медігеп політики мають однакове страхуванню. Тому, якщо ви купуєте план Медігеп C політики від будь-якої компанії компанія зобов’язана надати ті ж переваги, що надаються іншими компаніями для політики План C. Але разом з тим слід також пам’ятати, що ставки страхових внесків для цієї політики може варіюватися від компанії до компанії.

Критерії, щоб отримати надійшов для будь-якого плану Medicare доповнення, щоб мати Оригінальних Medicare, що означає, що, щоб отримати надійшов для Medicare доповненню планів повинно бути згідно з попереднім планом Medicare першим. Якщо ви не під первісної політики Medicare, то немає ніяких шансів, ви можете придбати план Medicare доповненню або отримання будь-якої вигоди від цього. Це тому, що ці плани додаткових планів поряд з оригінальною медичної допомоги і не можуть бути продані окремо. Навіть якщо ви перейдіть на будь-який інший план, як план Medicare Advantage від оригіналу Medicare то і ви не зможете використовувати переваги Medicare доповненню планів.

Однак слід пам’ятати, що ніхто не може бути зареєстрованим для плану Medicare доповнення, якщо він або вона є бенефіціаром план Medicare Advantage. Medicare доповненню планів не працює з планами Medicare Advantage. Тому для того, щоб отримати переваги Medicare доповненню планів одним потрібно переключитися на Original Medicare від їх плану Medicare Advantage. Якщо ви знаходитесь в плані перевагу Medicare ви не можете отримати об’єктах франшизи і співстрахування. Швидше, це можна сказати, що ви не будете мати потребу в них, якщо не змінити Повернутися до вихідного Medicare. Тому найголовніше, щоб бути в початкові плани Medicare, щоб скористатися засобами онлайн-знайомств.