незалежним страховим брокером життя – 9 причин, щоб стати одним

У той час як життя Канади та промисловості медичного страхування працює понад 110 000 чоловік, тільки близько половини з них працюють у незалежних каналу і не працюють безпосередньо на власні страхові компанії. Після того, як діє на ринку страхування життя протягом 14 років він дійсно відчував, що можу допомогти іншим людям з їх фінансовим становищем Бетт і натисніть власній кар’єрі подальшого якості незалежного брокера. Останнім часом я помітив, що багато інших фахівців запитували мене про мою мотивації, щоб зробити це, і які були особливості, які привели мене почати свою власну компанію. Ось вони:

Будучи в стані рекомендувати продукцію ще краще – Після стількох років знань, я хотів створити свій власний портфель і будувати свою власну структуру послуг. Я хотів створити щось, що буде більш привабливим для своїх клієнтів і переконатися, що обидва з нас може вийти максимум безпрограшна ситуація.

Маючи більш глибокого розуміння страхової галузі – хоча я отримав дуже істотний обсяг знань за попередні роки, почати свій власний брокерської компанії абсолютно іншої діяльності. Сам факт навчання більше, ніж будь-коли про моє обраній кар’єрі поля було цікаво для мене з самого початку

Комісії – Природно, коли ви маєте справу зі страховими компаніями прямо, ви отримуєте кращі комісіях і мають доступ до більшої палітрою продуктів.

Можливість для зростання – Будучи в полоні агент обмежує ваш вибір і можливості – однак, як незалежний брокер, немає ніяких обмежень.

Конкурентна перевага – те, що я можу встановити нові стандарти створює oppurtinity за те, що один з кращих. Моє кредо завжди була за те, що зйомки найкращого і з моєї власної компанії, ми можемо наблизитися до нашої мети без зайвих перешкод.

Фінансова гнучкість – З вашого власного бюджету, ви можете будувати плани на майбутнє краще. Наприклад, я завжди витрачав значну суму грошей на рекламній продукції та реклами в цілому, але з моєї власної компанії зараз, ми можемо направляти наші рекламні бюджети ще більш ефективно.

Створення власної команди – Це дуже важливо оточити себе позитивними людьми і мотивувати один одного, щоб бути більш успішним. Мені дуже пощастило, щоб знайти людей, які не тільки надійним професіоналам, але і відмінні гравці команди. Вони здатні принести багато свіжої, творчої енергії наших робочих місцях і гарантувати, що наші клієнти отримують більше за гроші. З сильною командою, ви можете отримати більше зробити. Це більш весело, теж.

Opportinity для кращої організації – незалежний канал дозволяє вам створити свої власні системи. З моєю командою, ми ввели робочий процес і процес, який дозволяє нам більше зосередитися на спілкуванні з людьми, але забезпечують найбільш служби.

Мотивація – Після того як я почав LSM Послуги страхування, було схоже на водіння автомобіля з такою ж новий набір коліс і багато тюнінга. Я став раді страхування життя більше, ніж будь-коли, і це вплинуло на всі сфери мого життя в дуже позитивному ключі. Якщо ви були так довго в бізнесі, зміни, як це дуже важливо.

Орган – Тепер, як голова незалежної бізнес брокерських, я отримую запрошення виступити на численних заходах і отримати набагато більше висвітлення в засобах масової інформації. Це не тільки приносить нам більше охоплення і нових клієнтів, але і дозволяє мені з’єднатися з othersuccessful професіоналів. Ми можемо вчитися один у одного і отримати свіжі нові ідеї, що призведе до негайного зростання продуктивності.

У якості останнього слова, є ще щось, що має бути сказано. Поряд з усім весело, є ще більше роботи і відповідальності як самостійного брокера. Переконайтеся, що ви готові, перш ніж зробити хід.