незайнятих будинків ризик може бути пограбований

Вважається, що 38 відсотків з тих, хто покидає Великобританії протягом більш державної сімейної місяць в якості причини для їх відвідування, а інші кажуть, що їдуть за кордон, щоб побачитися з друзями. Нещодавні результати дослідження дозволяють припустити, що абатство рецесія може викликати збільшення числа внутрішніх крадіжок.

Багато планують покинути свої будинки незайнятими, оскільки вони беруть розширені перерви за кордон, щоб уникнути нинішнього економічного спаду, на думку Головна Страхування Sainsbury `s.

Цифри показують, що 30 відсотків британців стверджують, що вони тікають похмурі британської погоди. 26 відсотків сказали, що вони йшли на розширеному подорожі або альпінізмом за межами Великобританії, у той час як 14 відсотків перерахованих прикомандирування роботу або тимчасове переміщення в якості причини для прийняття великої перерви.

Хоча причини відрізнялися між віковими групами, вважається, що більше 55 років складають найбільшу групу британців, які планують відправитися в тривалу відпустку тривалістю більше 30 днів, натягнутої на наступні 12 місяців.

Що робити, перш ніж відправитися за кордон
Головна Страхування Sainsbury `s каже, що деякі 1720000 людей у ​​віці старше 55 плануєте провести місяць або більше далеко від дому в наступному році. Вже експерти попереджають, що таке рішення буде потенційно піддають їх властивості з підвищеним ризиком від грабіжників.

Домовласники також рекомендується відключити подачу води в мережі і злити воду і опалення, поки вони знаходяться зокрема, в період з жовтня по березень.

Ті, хто бажає, щоб нагріти їх вдома протягом цього періоду, і де система опалення використовує водопостачання, немає необхідності зливу системи до тих пір, нагрівання термостатом і вмикається і з метою підтримки температури, щонайменше, 50 градусів за Фаренгейтом або 10 градусів за Цельсієм.

Початок добру справу на unoccupancy кришкою
Є хороші пропозиції на ринку зі страховиками, такі як Sainsbury `s Головна Страхування пропонує 60-денний unoccupancy кришку в якості стандарту. Де майно залишається незайнятим протягом більше 60 днів, банк збільшить премії з урахуванням цього ризику і забезпечити прикриття.

Тим не менш, це буде за умови забезпечення клієнтів, що вони використовували всі замки і пристроїв безпеки на всіх зовнішніх дверей і вікон. Крім того, домашні господарства повинні встановити сигналізацію, якщо вони мають одне і вимкнути газ і електроенергію в мережу. Домовласники з сигналізація встановлена ​​тільки потрібно відключити подачу газу.

Страховики також попереджають, що будь-який, хто розглядає можливість тривалій поїздці далеко від дому, тому залишивши своє майно незайнятих повинні інформувати свій страхових послуг. Домовласники повинні також розглянути можливість перевірити, що вони до цих пір покрита свою політику, поки вони знаходяться далеко.

Домовласники, які планують тривалі перерви були покликані гарантувати, що вони перевірити дрібним шрифтом на їх страховий поліс, тому що більше 37 відсотків домашніх страхових полісів охоплювати тільки будинок на термін до 30 днів “unoccupancy”.

Це стосується навіть у випадках, коли домашні господарства вжив заходів для друга або сусіда, щоб стежити за будинком. Дуже важливо, що домовленості гарантує, що домашня перевіряється принаймні кожні два тижні хтось старше 16 років у той час.