недорогий медичного страхування

Початок добру справу для медичне страхування включає в себе кілька етапів. Ви повинні бути в курсі всіх ваших потенційних джерел медичне страхування, ви повинні переконатися, що кожна компанія, ймовірно, звернути вашу вимогу, і ви повинні порівняти вибори, щоб переконатися, що ви отримаєте хороший план страхування.

У вас може бути багато джерел для медичного страхування. Дивлячись на всі ваші варіанти медичного страхування ви збільшуєте свої шанси отримати хороший план страхування.

Якщо Ви працюєте, Ви можете бути в змозі знайти медичного страхування через свого роботодавця. Ви можете бути в змозі знайти покриття за рахунок чоловіка або роботу внутрішніх партнера. Здоров’я страхування, пропоновані через роботодавця батьків можуть бути доступні для вас, якщо вам не виповнилося 26. Ви можете бути в змозі знайти медичну страховку за рахунок політики ви купуєте безпосередньо від страхової компанії як особистості. Ви можете бути в змозі знайти страхового покриття, які ви купуєте безпосередньо від страхової медичної компанії, як малий бізнес. Medicare може бути варіантом для вас, навіть якщо ви перебуваєте під 65

Після того як ви визначили, які плани доступні для вас і вашої родини, то наступний крок, щоб побачити, які з них мають сенс. Деякі перевізники платять претензії краще, ніж інші. Деякі страхові компанії не є стабільними у фінансовому відношенні.

Ви повинні мати можливість проконсультуватися з офісом страховий комісар вашої держави, щоб побачити, чи дійсно дана компанія затверджується продати у вашому штаті. Ви повинні мати можливість звернутися в офіс страхової комісар вашої держави на веб-або, називаючи їх.

Кількість скарг, компанія має також важлива. Проте, відсоток скарг клієнтів має вирішальне значення. Дуже велика компанія природно буде більше скарг, ніж дуже маленький. Якщо ви тільки подивіться на кількість, а не відсоток, ви можете бути введені в оману.

Щоб переконатися в тому, що перевізник є стабільним, ви можете перевірити свої фінансові рейтинги з AM Найкраще. Ви можете зареєструватися на їх сайті безкоштовно і подивитися, як сильні у фінансовому відношенні страхової компанії є.

Політика брошури й обриси охоплення розповість вам багато нового про медичних страхових полісів. Обов’язково уважно ознайомтеся з ними, включаючи інформацію в задній частині документів, які підкреслюють обмежень і винятків. Всі плани є деякі винятки, але деякі мають більше обмежень, ніж інші. Обов’язково звертайте увагу на незвичайні обмеження.

Порівняння медичних страхових полісів вимагає відкриття вашої кінцевої вартості в різних сценаріях. Ви хочете знати, ваша остаточна вартість, коли ви поєднуєте вартість вашої політики з вашим невозмещаемие рахунків охорони здоров’я. Якщо ваш контракт обійдеться вам в $ 1000 на рік, а у вас немає медичних витрат, ваші витрати нижньому рядку становитиме $ 1000. Однак, якщо у вас є $ 5000 лікарняного рахунки, рахунки складе $ 6000 мінус незалежно від вашого плану медичного страхування охоплює.

Щоб дізнатися, який план краще для вас, ви повинні розрахувати свої витрати, нетто за трьома сценаріями. Один сценарій повинен включати мінімальне рахунку. Інша повинна включати помірні витрати. Третя повинна включати катастрофічні витрати.

Ви можете бути здивовані, як легко буде усунути з розгляду політики після того як ви зробили це. Ви можете виявити, що лише деякі політики медичного страхування буде працювати нормально у всіх сценаріях.

Після того як ви дивилися на всі ваші вибори, усунули перевізників, які, ймовірно, не платять ваші претензії і порівняв плани арифметично, ви, ймовірно, є тільки кілька поліси страхування здоров’я на вибір. Це займе трохи роботи, щоб прийняти правильне рішення, але ваш банківський рахунок будуть Вам вдячні.