недорогий медичного страхування для людей похилого віку в Каліфорнії

давню дилему

Протягом багатьох років, більшість з наших літніх співгромадян пройшли через вогонь і воду. У контексті будь-якої форми сучасності, який може бути запропонований сьогодні, вони, тим не менш, як і раніше стикаються одна або дві труднощі. П’ятдесят дев’ять років тому, тодішній президент Сполучених Штатів, Джон Ф. Кеннеді дав зрозуміти, що не було ніяких інших стрімким зростанням вартості, ніж це потрібно, щоб піклуватися про своє здоров’я. Він визнав той факт, що приріст цін у той час був сильно відчувають літні люди більше, ніж будь-який інший клас громадян. Він зробив заповіт який на сьогоднішній день основу для надання медичного страхування в Каліфорнії до кожної літньої громадянина.

Слід зазначити, що висловлювання президента Кеннеді був особливо звернули увагу на той момент. П’ять років після того як він зробив цей коментар, Конгрес реалізована програма Medicare громадської охорони здоров’я з метою надання допомоги літнім громадянином віці шістдесяти і вище. Це було також у відповідь на останні розробки в галузі медицини, яка була основною метою збільшення тривалості життя кожного громадянина. У 1973 році ця програма розширена свої обійми піклуватися про людей у ​​віці шістдесяти страждають від серйозних проблем зі здоров’ям. У 1988 році Конгрес знову реалізовані, що програма повинна бути поширена на рецептом ліки і трагічних хвороб. Однак цей закон був скасований в 1989 році, тому що програма була виключно, що фінансуватимуться за рахунок оподаткування доходів громадян похилого віку у віці старше шістдесяти п’яти років.

Близько п’яти років тому, і саме в 2003 році програма була вдруге перетворена, і це була поширена на ліки. Законопроект був прийнятий змінити програму, і це враховувалося великі виплати тим, хто мав як основною метою надання медичних послуг, фінансової допомоги для тих, хто працює, щоб вони могли вести з медичним страхуванням, навіть після того як вони перестали працювати. Набір правил і правил було також звернуто в оцінити, як фінансова допомога програма може бути ефективною.

Для всіх намірів і цілей, коли ця програма в даний час розробляється, вона була спрямована, щоб зробити деякі основні вимоги охорони здоров’я та деякі отвори були також зроблені. Все це було зроблено з наміром зробити охорону здоров’я доступним для всіх тих, хто були відкриті отримати з цього користь.

У рамках цієї програми, дисконтні карти зі значенням $ 30 була випущена на початку і було подальше скорочення близько 75% за рецептом ліки, і це за фінансової підтримки уряду. Якщо б ви були в рамках програми, і ви вирішили заплатити за додаткове приватне медичне страхування, щоб додати в програму, вам надали додаткову фінансову підтримку. Однак для тієї чи іншої причини, якщо хтось виявився не в змозі взяти участь у програмі, як це передбачено, ці положення були відкладені і не було жодного положення в освітленні.

те, що було обов’язком Штатів?

Як тільки програма була створена, центральної адміністрації наказав усі державні органи застосувати на практиці свої власні програми здоров’я. Але жодна з охорони здоров’я цієї країни програми мав грунтуватися за яких було викладено Конгресом. Хоча кожна держава має свою індивідуальну програму, і ці окремі програми мають свої спеціальні положення, є одна спільна риса для всіх. Існує гарне медичне страхування для літніх людей. Слід зазначити, що в штаті Каліфорнія не залишилися осторонь при прийнятті цього положення до його громадянам. Згідно з тим, що отримує в Каліфорнії, деякі благодійники програми Medicare буде зобов’язаний вносити більший внесок, ніж інші. Але додаткові суми, яку вони вносять мінімальний. Таким чином, кожна літня людина в Каліфорнії закінчується отриманні медичної страховки без пред’явлення звинувачення.

Тим не менш, отвори в охоплення програми означає, що ціна для отримання приватного медичного страхування як і раніше на підйомі, і це небезпечно для літніх людей в Каліфорнії. Пам’ятайте, що це стрімким зростанням вартості приватного страхування в Каліфорнії є те, що встановлено, що прямого зв’язку з низьким доходом.

Якщо ми повинні більш уважно поглянути на рецепт ліки, ми зрозуміємо, що літні люди є ті, які більше користі, ніж будь-який інший громадянин. Якщо витрати на приватне медичне страхування доведеться постійно збільшувати, для тих, хто шукає додаткові медичне страхування доведеться звернутися до чогось ще.