недоплачують претензій майнового страхування. як державні регулятори можуть допомогти.

Велику суму власники будинку грубо недоплачують їх страховою компанією на своїх претензіях страхування, коли вони мають пошкодження майна. Іноді навіть на 150% -200%.
Ви коли-небудь обробляється претензії майнового страхування? Якщо ви схожі на більшість страхувальників, ви мене ніколи не було страхового відшкодування, вів переговори страхового відшкодування або визначений виплаті страхового відшкодування. Тобто, в чому проблема. Найбільш працьовиті люди просто беруть те, що їх страхова компанія дає їм і продовжують свій шлях, навіть якщо вони не мають достатньо грошей, щоб повністю виправити те, що було втрачено.

Хороша річ, є спосіб, щоб зібрати те, що ви по праву належить, навіть якщо ваші претензії в даний час закриті. Чи є це нова претензія або 3-річний стверджують, що має бути відновлена, є вірний спосіб отримати $ 10 000 або навіть $ 400 000 тисяч ви повинні були отримати. Спосіб отримати кожен цент ви були заборгованості є отримання громадської Настроювач працювати на вас. Громадський Настроювач працює строго для страхувальника, а не для страхової компанії, так що ви знаєте, що у них є тільки ваші інтереси на увазі.

Існує велика різниця між загальнодоступним і Настроювач Настроювач страхової компанії. Настроювач страхова компанія працює, і виплачуються наймачем в страхову компанію. Це означає, що вони працюють на страхову компанію, а не ви. Громадський Настроювач працює, і їх оплачує, Ви, страхувальник. Громадський Настройщики зазвичай компенсовані на комісійній основі, без грошей, зібраних якщо гроші не збирається для страхувальника. Оскільки оплата комісії приводом, це в інтересах громадського Настроювач знайти кожну копійку ви маєте право на отримання компенсації за. Міжнародний Громадський Настройщики не роблять помилкові заяви, або, щоб ви платили за пункти ви не повинні бути оплачені, але ми не будемо залишати ваших грошей зі страховою компанією. Страхові компанії найняти своїх власних регуляторів, які захищають їх інтереси. Вони добре навчені для регулювання претензії, пропонуючи власнику поліса врегулювання на основі низьких конкурсної пропозиції підрядників або їх власною оцінкою. Громадський Настроювач працює від імені страхувальника представляти свої інтереси і отримати справедливе врегулювання від страхової компанії. Страхувальник має право вибирати свій підрядник, а не обмежуватися низькою запропонованої ціни.

Є купа інших випадків, коли це може бути практичним, щоб найняти громадського регулятора: Ви витримали часткової втрати. Половина будинку згоріли. Тепер у вас є до документа, які з ваших володінь пережив пожежу, який горів і які не підлягає ремонту. Вам не вистачає часу, щоб стежити за вашою претензії. Чи є ви з двома доходами пара з дітьми або зайняті професійні, який часто подорожує, подання позову і наступний за ним через займе час, особливо якщо ви не маєте облік свого майна та їх вартості. Ви відчуваєте, що ви були на недоплачують понад вагома претензія, в більшості держав, його можна відкрити претензії до п’яти років після того, як він був закритий.

Єдиним способом забезпечення належного платежу, повинен провести консультації з професійними громадськими Настроювач, який має ваші інтереси на серце.