небо високі витрати на страхування водіння споживачів вгору по стіні

Є кілька видів страхування, які є юридичною необхідності у Великобританії – можна вибрати, чи хочете, щоб забезпечити його або її життя, те ж саме стосується домашніх тварин або дорогий побутової електроніки. Але страхування автомобіля є юридичною вимогою ви повинні керувати транспортним засобом на дорогах Великобританії – водіння без це рівносильно самогубству допустимо, і покарання є серйозними. Хочеш – не хочеш, а доведеться, отримати ваш автомобіль страхова вартість життя, і, таким чином, неприємно, коли справи йдуть не шляхом споживачів.

Останні новини, що страхування автомобіля виросла більш ніж на 5% протягом 2007 року водії бояться дурний, і має безсумнівні закликав деяких, щоб забрати свій автомобіль, не маючи належного страхування. Дослідження на машині індексного страхування Sainsbury `s також дізнався разючу різницю між середньою котирування на різні вікові групи: середня кошторис для людей старше 50 років склала £ 332,80, у той час як ті, у віці до 25 знайшли своїх премій у середньому колосальні £ 1225. Ці дані засновані, звичайно, на ймовірність аварії, що відбуваються у водії, що віковий діапазон, але ціна все одно буде багато, щоб проковтнути для молодих водіїв. Джоан Мелоун, страхування автомобіля Sainsbury `s менеджер, сказав” Обкладинка і переваг значно варіюватися між страховиками але, на жаль, більше, ніж один з п’яти автомобілістів отримати лише одну цитату, коли вони купують страхування автомобіля, багато хто говорить, що вони не можуть бути стурбовані, щоб навколо магазину або, що вони не мають достатньо часу, щоб зробити це. ”

Пані Мелоун абсолютно правий: Британські споживачі кинути величезну суму грошей від кожного року переплати до страхування автомобіля. Насправді, ця цифра виходить як близько 1,9 млрд. фунтів стерлінгів на рік, і це не має ніякого сенсу, що споживачі затиску у них накладеним завищеною премії каже Тіна Shortle, директор з маркетингу switchover.com: “З ростом побутові рахунки все вище і вище, здається, . божевільним, що британські споживачі повинні охоче витрачати більше 1,9 млрд. фунтів стерлінгів, дотримуючись тієї ж старий рік за роком страховика “Є способи, щоб заощадити гроші, а також перемикання: додавання дружина політика може заощадити багато грошей, і прості речі, як Місце протиугінні пристрої та паркування Вашого автомобіля з дороги може мати величезний вплив на ціну поліса. Крім того, зверніть увагу на те, що Ви очікуєте отримати від Вашої політики: ви дійсно потребуєте в автомобілі флеш люб’язності, якщо ваш партнер має транспортний засіб, який вони регулярно не використовувати? Якщо ви живете в місті і рідко виходять, може бути, ви могли б отримати, у громадському транспорті. Сядьте на поїзд для різноманітності!

Незалежно від вашого способу життя, якщо це вкрай важливо, що вона включає в себе використання автомобіля, тільки не забудьте, щоб навколо магазину. Простий веб-пошуку нічого не коштує і може заощадити сотні. Будьте впевнені, який тип політики, що вам потрібно – пам’ятати, що закон лише необхідно мати сторонні кришки, не повними і докладним, як деякі страховики б ви вірите – і ви скоро бути за кермом по дорозі до стрес- вільного життя автомобілів.