небезпечно відволікатися може призвести до автокатастрофі

Майже всі дорожньо-транспортні події викликані відволікання водія. Це означає, що замість того щоб зосередитися всю свою увагу на дорозі, вони відвернені чимось іншим. Є широкий спектр речей, які можуть вважатися як відволікаючі фактори.

Дослідження показали, що 80% людей, їсти і пити під час водіння. І немає, ми не говоримо про пиття алкоголю, але інші напої. Ви можете думати, що неможливо, щоб їсти та пити під час водіння може дати вам більш високу премію страхування автомобіля, але, випадково, він може! Занадто багато людей пити гарячих напоїв, таких як чай, каву або навіть суп під час водіння. Переходячи одним ударом в дорозі, що може відправити гаряча рідина заливки всі над вами. Було б важко для будь-кого, щоб продовжити рух в спокійній і відповідально з киплячим гарячим кава або суп на всьому протязі їх колінах! Є щось брудне або жирної також може бути небезпечним. Це тому, що ви могли б відволікатися на збереження гамбургер чи їжу разом, і намагається витерти жирні руки чистими. Якщо ваші руки стають занадто жирними вони можуть зісковзнути з рульового колеса призводять до втрати контролю над автомобілем!

Інший поширений відволікання, які можуть призвести до аварії є автомобіль радіо. Часто водії зосередилися на зміні радіостанцію або вставки нового CD, і їх увагу, то запобігти від дороги. Найкраще, що можна зробити, це чекати, поки ви не припините турбуватися з приводу викладання музики. Ще краще, якщо є кілька транспортних засобів, які оснащені телевізорами з функціями на кермі яка буде регулювати гучність музики, і навіть змінити компакт-дисків. Якщо Ваш автомобіль не має цієї функції на рульовому колесі, то краще покласти в CD ви хотіли б слухати в той час як ваш автомобіль зупинився.

Одним з найбільш відомий відволікатися на дорозі мобільних телефонів. У більшості країн використання мобільних телефонів під час водіння було зроблено незаконно. Якщо ви спіймали водінні розмови по стільниковому телефону, ви будете піддаватися високими штрафами. Це, з поважної причини, так як попередні дослідження показали, що говорять по стільниковим телефонам під час водіння є одним одним з провідних причин дорожньо-транспортних пригод. На жаль, новий закон поширюється тільки на розмову по стільниковому телефону під час водіння, в той час як велика кількість людей до цих пір працюють свої мобільні телефони під час водіння. Надсилання текстового повідомлення під час водіння є набагато більш небезпечним і відволікає, ніж насправді говорив по телефону. Це тому, що ваші очі будуть попереджені від дороги, в той час як ви концентруєтесь на читання і друкувати.

Один багато обговорювали і жартували про відволікання жінок, які застосовують складають під час водіння. Ніколи не варто недооцінювати час він може зробити, щоб дивитися в дзеркало і зосередитися на застосуванні олівця для очей або губну помаду.

Є багато речей, які можуть відвернути вас, поки на дорозі. Навіть пасажири в автомобілі може вкрасти вашу концентрацію з розмови або аргументів. Якщо ви їдете в іноземній місто чи міста, уникати спроб оглянути визначні пам’ятки під час руху, як вам потрібно, щоб зосередитися на дорозі так, що ви не потрапили в аварію. Зосередитися виключно на дорозі та інших транспортних засобів навколо вас, щоб їздити як можна більш безпечно. Їсти, пити, говорити і повідомленнями на телефоні і змінити музику і все це може бути зроблено в той час як автомобіль знаходиться на стоянці. Краще набратися терпіння і безпечніше, ніж намагатися багатозадачності, коли Ви повинні зосередитися на безпечний водінні.