небезпек на дорозі, яка може призвести до аварії компенсації дорозі

Дороги представляють небезпечний виклик, особливо якщо у вас є, щоб впоратися з обмерзлих дорогах, погана погода і підвищена затори, викликаних сезонним трафіком свято, не кажучи вже про безрозсудне поведінку водіїв, які, можливо, в стані сп’яніння або відволікається на телефонний дзвінок. Одна втрата концентрації і ви могли брати участь в претензії ДТП.

10 000 дорожньо-транспортних пригод відбуваються щодня, в результаті яких 300 000 травм, і багато з цих інцидентів закінчуючи ДТП претензій, проти недбалого водія. Фактори, що призводять до нещасних випадків включають неможливість транспортного засобу і поганий стан самих доріг, але 90% дорожньо-транспортних пригод, в результаті людської помилки.

Більшість невдач автомобіля викликані поганим обслуговуванням. Наприклад, позов ДТП можуть виникнути, коли водії помилково автомобіль для мотоцикла, коли тільки одна фара чи brakelight працює. Тому дуже важливо для всіх учасників дорожнього руху, щоб переконатися, що автомобіль вони за кермом знаходиться в хорошому стані.

Дороги зараз перебувають у гіршому стані, ніж вони були в 1970-х роках, при цьому кожен 5 кілометрів доріг відсутності занос тестів. Недостатнього дренажу дороги, невдало дорожніх знаках і вибоїни часто є причиною нещасних випадків.

Проте, основною причиною претензій ДТП людської помилки. Відволікань, таких як мобільні телефони, супутникові навігаційні системи, діти, кричущі на задньому сидінні, або щось як незначні, як пролитий напій є причиною багатьох тисяч отримали поранення ДТП. Люди незаконному використанні портативних пристроїв під час водіння в 4 рази шанс бути в ДТП у порівнянні з іншими водіями. Недооцінивши швидкість або напрямок інших транспортних засобів є ще однією поширеною помилку, і алкоголь, наркотики і втому погіршує координацію, сприйняття швидкості і реакції.

14% всіх дорожньо-транспортних пригод та 35% всіх дорожньо-транспортних смертей, пов’язаних в результаті втоми або алкоголю. Швидкість автомобіля становить лише один з чинників у виникненні дорожньо-транспортної пригоди, але перевищення швидкості, відіграє певну роль у незліченних невдач в кінцевому рахунку, в результаті в оплату страховиками дорозі аварії компенсації.

Зимова погода може різко змінитися протягом декількох хвилин. Ви можете бути за кермом у чіткі, яскраві умовах один момент, тільки для запуску в туман та мокрий сніг наступного, який швидко змінюється заметілі й ожеледиця. Один промах або слайд і ваш автомобіль може бути від дороги або зіткнення з іншим транспортним засобом.

Це не просто, щоб уникнути відповідальності за ДТП претензії, звинувачуючи його на проблеми з дорогою, автомобіль, або вологою або ожеледь. Це для вас, щоб диск в межах своїх можливостей і враховувати умови дорожнього руху. Не тільки ви можете нести відповідальність за пошкодження чужого автомобіля, а також свій власний, але ви могли б викликати серйозні травми іншим учасникам дорожнього руху. Ваша страхова компанія може забрати пошкодження транспортного засобу та компенсацію ДТП претензії, але відповідальність залишається з вами назавжди.

Якими б не були причини аварії, це завжди краще звернутися за порадою безпосередньо від адвокатській конторі досвід роботи з претензіями ДТП, і хто, як правило, пропонують безкоштовно, не виграти не плата за обслуговування.