небезпеки передбачається, що ваш страховий поліс покриває всі

Один з найдорожчих помилок, будь-який з нас може зробити це, щоб переоцінити наш короткий термін страхового покриття – будь то на нашій основної резиденції, наш автомобіль або навіть наше власне здоров’я і благополуччя. Багато хто з нас цілком може кинутися в охоплюють себе і свої цінності без урахування оновлення політики на регулярній основі, і це може виявитися фатальним.

Навіть якщо обраний вами робить політика захистити вас від зростання інфляції, ви можете знайти вартість вашого будинку просто випереджає його. Крім того, той факт, що багато хто з нас продовжують збір цінних і часто безцінне майно без збільшення короткострокових страхового покриття може означати ваше особисте майно під кримінальну застрахованого.

Розглянути основні елементи вашої короткостроковій політики регулярно

Вкрай важливо, щоб вам ознайомитися з основними елементами всі ваші страхові поліси на регулярній основі, особливо в ці економічно важкі часи. Там не може бути нічого гіршого, ніж подачі позову тільки було сказано ви не покриваються належним чином.

Переважна більшість власності політики в цілому покриття збитків у вашому будинку, відповідного майна та окремих особистих речей. Прикривала своє майно, як правило, розроблені у вигляді відсотка від загального покриття з дому і, як правило, в діапазоні від 50%.

Якщо взяти політику, важливо бути в курсі стихійні лиха чи небезпеки, які не включені в кришці. У Сполучених Штатах, наприклад, збиток від повені часто не включені в загальну страхову і власники будинку рекомендується придбати окрему кришку.

Тут, у Південній Африці, багато страхових поліси не покриває пошкодження, викликані заворушеннями чи політичних потрясінь і власники будинку потрібно звертатися до нього в якості окремого питання.

Виберіть вартість заміни кришку над Реальна вартість

Розумний хід при забезпеченні того, щоб ваше майно адекватного охоплення означає заперечувати бажання придбати політики власник будинку з додаткової страховки ковдра для особистих речей і радше воліють купувати окреме, додаткове покриття для ваших цінностей замість цього.

Пам’ятайте, однак, вибрати вартість заміни кришки, а не фактичної вартості готівкою. Останній, хоча це звучить як кращий з двох варіантів, бере до уваги амортизацію і буде платити тільки розрахованої ринкової вартості об’єкта, а вартість заміни його.

Розмінюватися на дрібниці, фунт нерозумно

Деякі брокери можуть запропонувати вам спробувати і трохи заощадити на премії зі страхування вашого будинку тільки 80% від її вартості. Розумовий процес за цим вражаючим пропозицією є те, що самі незвичайні для всього будинку повинні бути знищені одним махом. Але ця ідея має свої певні корчі, окрім очевидної одна втратити весь ваш будинок у вогні, землі землетрусу або іншого природного жаху.

Проблема при страхуванні вашого будинку є те, що витрати на оплату праці та матеріали цілком може збільшити і замість претензії охоплюють 80% від вартості повторно будівлю, воно може покривати тільки 73% витрат. І в цей неспокійний час, це може бути дуже важким для вас джерелом додаткової 27%, необхідних для роботи.

Швидкі покажчики політики

• Переконайтеся, що ваша політика автоматично захищає вас від зростання інфляції
• Магазин приблизно за політику, яка спеціально для Вас і Вашого майна
• Пам’ятайте, стихійних лих не поширюється на політику