нг життя Ing запускає Ace (пенсійні та життя) звичайного плану

NG життя Індії, у своєму 10-рік роботи, випустила вельми привабливим звичайної страховий продукт, ING ACE (Пенсійний & Life) з такими функціями, як високе гарантоване доповнень, обмежене платити премію і Податкові пільги відповідно до розділу 80 C Закону про прибутковий податок. Новий план поставляється в двох варіантах – ACE ING ING пенсіях і ЕЙС Життя. Пенсійних відхилення пропонує своїм клієнтам привабливий гарантований додаванням 8,75% річних протягом 10-річного терміну дії поліса. ING ЕЙС Життя версія пропонує 7,75%, або на 7% П.А. гарантований доповнення, залежно від сплаченої премії. І плани є досить привабливими для клієнтів, так як клієнти вимагають заплатити премію за всього 3 роки в щорічному режимі, і податкові пільги.

Виступаючи на відкритті, пан Uco Vegtor, директор з маркетингу і тактика директор, ІНГ Лайф-продажу, сказав: “Я радий почати ING ACE (обидва варіанти), які ми вважаємо, буде звернутися до великої кількості наших клієнтів, які шукають податкової економії Рішення в ці місяці, окрім привабливих доповнень. ING ACE (як варіант) пропонує високу гарантовану доповнень, податкові пільги відповідно до розділу 80 °, і доступний з низьким зобов’язання з їхнього боку, так як вони повинні платити тільки 3 щорічні премії. Це зручно для покупки, так як вона не вимагає медичного огляду, і має досить просту форму заявки повинні бути заповнені. ‘

ING ACE Пенсійний варіант є привабливим продуктом для людей у ​​віці вище 35 до 60 років, які дивляться на будівництво корпусу для їх після виходу на пенсію. Клієнт отримує на вибір його премії на момент інвестування. Продукт забезпечує гарантовану доповнень 8,75% річних зрілості страхової суми, яка посилюється з кожним роком протягом 10 років терміну політики, в той час як клієнти повинні платити їх тільки преміум протягом 3 років, що робить його дуже зручним. В кінці 10-річний термін дії страхового поліса, клієнт будує свій пенсійний корпус, у тому числі гарантований additions@8.75% річних У клієнта є можливість покупки ануїтету продукт з усієї суми або отримувати 1/3-ій суму в якості одноразової, при інвестуванні балансу в ануїтет продукту. У разі передчасної смерті страхувальника, політика пропонує гарантовану вигоду смерті всіх страхових внесків, яка посилюється @ 3%.

ING ЕЙС Життя варіант пропонує клієнтам гарантований додаванням 7% або 7,75% річних зрілості страхової суми, протягом 10-річного терміну дії поліса, залежно від сплаченої премії. Пропонує варіант страхування життя перед страхувальником для 10-річного терміну дії поліса, з гарантованою вигоди смерті в 5 разів щорічна премія виплачується. У цьому відхиленні, а також, покупець користується зручності платити тільки 3 роки премії. На зрілості, клієнт отримує всю суму погашення впевнені, поряд з гарантованою доповненнями. У разі передчасної смерті страхувальника, політика пропонує гарантовану вигоду смерті в 5 разів річної суми премії.

Клієнтів, які шукають зручність управляти своїм полісами страхування життя, поряд з перевагами гарантованого доповнень і податкових пільг знайдете ING ACE (обидва варіанти) дуже привабливим продуктом. План може бути інвестована в без будь-яких медичних оглядів. Він пропонує податкові пільги згідно з розділом 80 C Закону про прибутковий податок.

Деякі з інших особливостей продукт ING АСЕ включає:
Ing туз пенсійного стругання туз життєвий план
entrymin віці: 35 Макс: 60хв: 8 Макс: 50
зрілого віку / vestingmin: 45 Макс: 70 хв: 18 Max: 60
Політика термін 10 років 10 років
Преміум Плата строк 3 роки 3 роки
Преміум платити modeannualannual
Гарантована доповнень 8,75% П.А. 7% П.А. або 7,75% П.А. залежно від сплаченої премії
Гарантована Премії посібник Смерть заплатив посилюється на рівні 3% річних 5 X щорічної премії

ІНГ Лайф Індія пропонує широкий асортимент продукції, яка допомагає клієнтові управляти своїм фінансовим майбутнім. ІНГ Лайф Індії в даний час вступив його 10-й рік роботи в цьому році. Встановивши собі як сильний приватний гравець страхуванню життя в Індії, ІНГ Лайф сьогодні має присутність Пан Індії з наявністю розкиданих по 229 містам. .

Про ING життя
ІНГ Лайф Індії, входить до групи ING, увійшов у приватному секторі страхування життя в Індії у вересні 2001 року. Компанія випустила більше 1,2 млн. політику і є командою більш ніж 7000 співробітників. ІНГ Лайф Індії надають столиці по РТС. 1450 рупій. Це спільний схемою між ING Insurance International BV (26%) і Exide Industries (50%). Інші акціонерам належить 24%. Штаб-квартира компанії в Бангалорі, ІНГ Лайф Індії в даний час присутня в 229 містах. Крім того, Компанія поширює свою продукцію в декількох частинах країни через присутність свого партнера.

ІНГ Лайф Індії поширює свою продукцію по двох каналах: Пов’язано Сили Агентства та альтернативного каналу. Пов’язано агентство сили включає в себе більш 33 000 ІНГ Лайф Advisors, поширилися по всій країні. Альтернативні канали збуту продукції в ІНГ Лайф Індії є швидко зростаючий канал збуту, в тому числі моделі банківського страхування (ING Vysya банк) і інші напрямки, такі як банки, а також корпоративних агентів.

Джерело: [Бізнес-стандарт]