на що звертати увагу при купівлі страхування життя

Купівля поліса страхування життя легко.

Постачальники страхування життя з’являються скрізь, і навіть супермаркети підписання угоди з продажу політики, поряд з традиційними джерелами, такими як страхові брокери, банки, будівельні товариства і фінансові консультанти.

Але перш ніж почати, ви повинні бути інформовані про мету мають страхування життя, а не тільки шукати найнижчу лапки.

Це означає, що ви можете порівняти котирування страхування життя за кращу угоду, і ви не залишилися з неправильною політикою.

Як уникнути підводних каменів страхування життя

1. Перегляньте свою нинішню політику

Регулярний перегляд поточної політики страхування є необхідним, щоб не доплачувати за кришки вам не потрібно, або бути застрахований в недостатній мірі.

Зміни в особистих обставин, наприклад, діти, виходячи з дому, отримати підвищення зарплати, нова робота, приймаючи на себе сміливе нове хобі або захворіти може означати, прийшов час для перемикання політики. Також більш широких змін, таких, як економічні умови, можуть вплинути, наскільки добре ваша політика працює.

Вартість ціни страхування життя значно знизилася за останні кілька років, тому всі, хто зі старою політикою цілком можна було б платити занадто багато.

За оцінками одного з трьох осіб, не мають страхування життя і один з трьох полісів не змогли переглянути свою політику в останні п’ять років. Це означає, що може бути застрахований в недостатній мірі.
Рада звертаються за допомогою до незалежним фінансовим консультантом, порівняти котирування на сайтах порівняння цін і забезпечення ви отримуєте гарну якість з поточною політикою. Якщо ні, то рухатися.

2. Читати дрібний шрифт

Будучи не в змозі прочитати всі деталі політики, в тому числі дрібним шрифтом, може мати серйозні наслідки.

Не думайте, що сума виплачуваних буде покривати всі витрати у випадку смерті – не може бути пунктом у нижній частині політики, яка говорить інакше.

Наприклад, поліси страхування життя часто гарантувати витрати на похорон у розмірі вони коштували в той час політика була вивезена, а також будь-який інфляції.

Але останнім часом витрати почали зростати випереджати темпи інфляції, в результаті чого з утриманцями за вирахуванням грошових коштів, ніж вартість похорону. Перевірити дрібним шрифтом, щоб переконатися, ви знаєте, які витрати будуть гарантовані і які не можуть бути.

3. розкриття

Забезпечити компанію зі страхування життя настільки детально, наскільки можливо, коли, приймаючи з політики. Невиконання цієї вимоги може означати кришка втрачається, але це може спливають тільки при пред’явленні претензії.

Отримавши лікування, поточні медичні умови або майбутнім тести часто пропустили. Багато людей також не визнають, як багато вони палять і не п’ють.

Потенційних страхувальників часто роблять помилку, вважаючи, страхові компанії мають доступ до їх повної медичної документації.

Це може бути помилка в якості страхувальників це зробити, тільки якщо відповідь означає, що вони вимагають додаткової інформації. Також варто перевірити брокерів і фінансових консультантів, які у ролі посередників між Вами і страхової компанії розкривати повну інформацію.

4. Витрати зі страхування життя: Що впливає на ціну?

Відмова від куріння може врятувати вас істотно після року з моменту вільної від тютюнового диму.

Це лише один з факторів, що беруться до уваги, коли політика розробляється і ризик вирішується.

Ваше заняття також буде впливати на вартість. Стрибки з тарзанки інструктор знайде премій зі страхування життя вище, ніж бібліотекар, наприклад.

Ваше загальний стан здоров’я, вік і стать також все це впливає на вартість поліса страхування життя.