на що звертати увагу при купівлі страхового захисту доходів

Практично всі політики доходів страхового захисту почне виплату як тільки ви були на роботі по безперервній період від одного до 180 днів. Чим довше ви можете обійтися без виплати допомог, тим дешевше кришку. Це називається відстрочки або надлишок період.

Чим краще провайдерів дозволяють варіювати це перевищення періоду, щоб ви могли відбити будь-які хвороби схемою вигода вашого роботодавця могли б мати. Як правило, ваша компанія схема може платити вам в повному обсязі протягом 3 місяців, після чого Ви хочете, щоб ваші власні переваги політики, щоб почати. Так само, якщо ви були звільнені, вам може знадобитися ваша термін оплати, щоб почати без зволікання. Тому виберіть надлишкового періоди відповідно до ваших обставинами, особливо там, де вам потрібно варіювати надлишкового період безробіття і від нещасного випадку / хвороби кришку. Ви, також, ймовірно, щоб заощадити гроші таким чином.

Більшість політики буде виплачувати протягом 12 або 24 місяців. Добре подумати, якщо розгляд щось менше, ніж 12 місяців кришка, особливо в нинішніх економічних умовах. До цих пір більшість провайдерів пропонують 12 місяців в якості стандарту. Дешевше 6 місяців і 3 місяці політику пільгового періоду є, однак ви повинні бути дуже впевнені, що ви могли повернутися на роботу за цей короткий період.

Ви завжди будете обмежені, отримують допомоги, які не перевищують ви думаєте платити додому. Деякі політики більш обмежені, ніж інші. Багато пропонують тільки до 1000 фунтів стерлінгів на місяць. Ще дещо обмежені 50% від вашої заробітної плати брутто. Однак, є політики, які пропонують 60% або більше від валового доходу і більш висока максимальна щомісячну допомогу. Обидва вони краще відповідають сучасним потребам і дати вам більше можливостей, якщо Вам буде потрібно збільшити вигоди в майбутньому. Страхові виплати не оподатковуються або національного страхування.

Забезпечення Best Value

Преміум сильно коливається, і він платить, щоб навколо магазину. Провідним порівняння цін сайти, як Moneysupermarket дуже корисні для цього. Moneysavingexpert.co.uk також є дуже корисним керівництвом для знаходження самої вигідною ціною. Взагалі кажучи, найнижчі ставки страхових внесків стягуються інтернет-провайдерів просто тому, що їх вартість нижча. Вони в змозі впоратися з більшістю додатків без складних андеррайтинг або інтерв’ю клієнта.

Для тих, які виходять за рамки критеріїв, які легко підписати на лінії, сильні рекомендація звернутися за консультацією фахівця незалежного брокера. Вони можуть адаптувати політику захисту доходів для вас, вона може містити один або два обмеження (наприклад, щодо вже існуючих медичних умов), однак, це персональний сервіс буде відображено в преміум стягується. Спробуйте он-лайн перше. Ви можете бути приємно здивовані, як низька вартість цього покриття може бути.

* Запитання, коли ви йдете в оперативному режимі для цитуючи

* Ваше ім’я, вік та контактні дані

* Якщо Ви працюєте або на себе

* Компанії ви працюєте, – іноді детальну інформацію про будь звільнень

* Ваша роль у цій компанії

* Скільки грошей вам потрібно сплатити ваші неминучі витрати кожного місяця

* Чи хочете ви, нещасних випадків, хвороб і безробіття кришку (рекомендується) або тільки елемент цій обкладинці? Примітка постачальників безробіттю лише обмежені.

Якщо ви хочете почати платежі – більшість покупців попросити компенсацію періоду розпочатися негайно (“першого дня кришкою). Ви, як правило, пропонуються на вибір “першого дня прикриття”, 30 день, 60 день, 90 день або надлишок періоди. Деякі навіть пропонують 180 днів і більше – вибрати те, що підходить саме Вам.

Якщо ви хочете страхування для оплати на 3, 6, 12 або 24 місяців (Більшість людей вибирають 12 місяців)

Онлайн премії, як правило, оплачується тільки шляхом щомісячного прямого дебету. Це ідеальний варіант, як ви можете тримати кришку так довго, як вам це потрібно. Скажімо, у вас зміни обставин, ви завжди можете зв’язатися з лікарем, щоб збільшити ваші переваги або навіть скасувати прямого дебету, якщо ви приїхали в гроші. Там немає необхідності платити премію за повний рік заздалегідь.

Купівля – співвідношення ціни і якості

Ви можете вибрати до 60% і більше від вашого загального щомісячного доходу виплачуватися без податку або NI внески (як правило, в межах максимального розміру оплати від £ 1000 і £ 2000 на місяць)

Повернутися до роботи служби – це дивно undersold більшістю провайдерів, як це пропонує справжню допомогу людям отримувати іншу роботу. Це включає в себе консультації, написання CV і т.д. Деякі йдуть далі і Допомога при управлінні захворювань, включаючи організацію фізіотерапії наприклад.

Угода в деякій мірі змінюватися, багато політиків пропонують індивідуальну допомогу з резервуванням питань і податкова інформація. Варто відзначити, що ці послуги надаються за контрактом фахівці, а не загальними страхової компанії відділів рекламацій. Вони постачають допомогти – як правило, телефон на базі – коли ви найбільше її потребує.

Скільки це буде коштувати?

Це залежить від вашого віку і роду занять, плюс, звичайно, рівень компенсації вам вибрати і періоду відстрочки. Взагалі кажучи, з віком приходить більш високі страхові внески, які відображають істину жаль, що, як ви стаєте старше, це важче, щоб повернутися на роботу і займає більше часу, щоб оговтатися від нещасного випадку або захворювання.

Якщо ви знаходитесь у відносно низький ризик окупації і є одним з більшості, яка може бути застраховане без будь-якого запиту, ви будете в змозі скористатися інтернет-тарифи. Якщо так, то ваші премії буде дуже конкурентоспроможною в насправді. Цілком ймовірно, ви будете отримувати хороший рівень допомоги всього за £ 30 до £ 40 на місяць.

Так само, якщо у вас вже платите за ‘Оплата Захист “з вашим іпотеки або кредиту, самостійні політики може заощадити вам чималі гроші. Перевірте, якщо він буде платити вам переключитися.

І, нарешті,

З численні повідомлення в пресі про більшість роботодавців або заморожуванням, вербування або споглядаючи звільнень, будь ласка, не потрапити в пастку, думаючи, ви могли б просто ходити в іншу роботу, як в 2007 році. Ландшафт змінився принципово. Ми вступили в період, коли, як тільки ви втратите роботу, це дійсно дуже важко, щоб повернутися на роботу і конкурс на вакантні є жорсткою.