на що звертати увагу при виборі кращих студентів план медичного страхування

Будучи студентом в США вимагають план медичного страхування через декілька причин. Одним з них є закон багатьох штатів США: він стверджує, що в певному віці, студент коледжу не може бути медичної страховки залежить від плану її сім’ї. Хоча ризик студентів, які мають захворювань і недуг, але менше аварій є однією з областей, в яких студенти, як правило, вразливі. Поширення вірусів в кампусах коледжів є ще однією областю, що викликають занепокоєння. Це де вибирати страхування здоров’я учнів плану стає імперативом.

Це звучить дуже важко вибрати кращий план медичного страхування для студентів, але це стає досить легко, якщо деякі пункти піклуються. Справді, молодий вік і низький коефіцієнт ризику для здоров’я учнів означає, що буде нижче премія за поліси страхування здоров’я. Ця премія може бути додатково знижений за рахунок підвищення франшизи медичного страхування.

Більшість шкіл пропонують студентам планів медичного страхування і деякі з них навіть зробити їх обов’язковими. У той же час, студенти можуть також отримати ці плани медичного страхування від страхових компаній окремо.

У той час як вибір кращого студента план медичного страхування, то бажано, щоб ви отримати кілька цитат, щоб можна було порівняти їх відповідно до ваших конкретних потреб. Після збору деяких планів, вирішення найважливіших факторів, план медичного страхування, повинні мати для вас. Це може бути премія, франшиза або типу покриті пільги, що надаються конкретним планом залежно від ваших умов. Компромат хорошим прикриттям для деяких доларів ніколи не запропонував.

Зокрема, починаючи з найнижчих премій план, ви повинні порівняти його з наступним найменш дорогий план медичного страхування у вашій колекції. Чому така різниця? Чому премія менше в одному випадку, ніж інші? Чи є у неї більш високу франшизу або вищий відсоток або співстрахування що ще?

Важливо зауважити, що ціни медичного страхування засновані на факторах ризику. Так що якщо ви готові платити більш високу франшизу, що означає меншу відповідальність на страхову компанію, вам доведеться взяти на себе меншу премію. У разі тяжких травм, хвороби, ця франшиза буде виплачуватися з власної кишені.

Щоб краще зрозуміти це, розглянемо простий випадок двох планів медичного страхування. Врахуйте, що найдешевший преміум план вимагає $ 500 менше, підлягають виплаті річних порівняно з іншою. З іншого боку, франшиза, що підлягають виплаті становить $ 1200. Який з них буде дорожче? У випадку серйозного захворювання або травми, з більш високою франшизою буде дорожче для вас, а не той, де ви повинні платити більш низькі премії.

Для визначення більш комфортно з цього питання, просто вирішити, що ваша марнотратний медичні витрати? Якщо ви відчуваєте, що отримання вищої франшизи можуть бути покриті ці гроші, ви повинні розглянути можливість просування по менше преміум план медичного страхування. Якщо ні, піднімаючи високі премії план буде зробити кращий вибір.

Якщо ви не в змозі вирішити, що ваші марнотратний медичні витрати повинні бути, тому що ви не є умова, яке вимагає регулярного лікування або обстеження, ви можете розглянути план, який більше призначений для захисту вас від катастрофічних захворювань .

Є студента планів медичного страхування, які пропонують низькі доплати за відвідування офісу. Але плани часто є дорожчими, ніж різні медичні план, який має більш високу доплати за відвідування офісу. Це не має сенсу платити підвищену премію, щоб заощадити кілька доларів на відвідування офісу пару раз на рік, якщо всі інші статті планів аналогічні і пропонують ті ж переваги.

При виборі страхової студент медичного плану, момент, щоб розглянути є мережа лікарів, крім обмеження на відвідування офісу, максимальне охоплення долара надаються на певні пільги і винятки та обмеження.

Зрештою, можна резюмувати, що дешевше студенту план медичного страхування не завжди найкраще підходить. Порівняння різних планів з різних питань, повинен відзначити ідеальний підхід.