на що звертати увагу в страхування подорожей.

Якщо ви звичайний турист або навіть подорожувати лише один раз на рік, ви повинні переконатися, що ви обираєте страхування подорожей, який підходить для вас. Щоб допомогти вам зробити це Нижче наведені деякі корисні поради.

Одну поїздку або річний обкладинці? Це залежатиме від того, скільки поїздок, які ви, ймовірно, зробите на рік. Є деякі відмінні угоди для одного політика поїздки, але якщо ви збираєтеся подорожувати більш ніж один раз на рік, то ви можете отримати багаторазову політику поїздки. Це буде коштувати більше одного політика поїздку, однак, ви будете платити менше, ніж якщо б ви заплатили за страховку кожен раз, коли ви подорожуєте. Вам не потрібно їхати 12 разів на рік на річний поліс, бути економічно ефективними, наприклад, дорослі відпочивали в Європі буде потрібно тільки виходити 3 рази протягом одного року, щоб заощадити гроші.

Якщо ви та людина, яка стрибає в літак в останню хвилину, то вам не доведеться турбуватися про страхування, якщо у вас річний поліс. Однак, якщо ви, безумовно, тільки виїзд за кордон один раз на рік, єдина політика поїздки є достатнім для вас.

Якщо вам потрібно подати позов, так що ви не неприємно здивований переконайтеся, що ви знаєте всіх стандартних винятків. Нижче наводиться довідкова інформація, яка дасть вам всі знання, які вам потрібні, так що ви можете перевірити, що всі компоненти політики, які необхідні для ви там.

Багаж і гроші – це, як правило, налаштовані на певну кількість зазвичай становить близько 1500 фунтів. Стандартна кришка для багажу і речей є від втрати, крадіжки або пошкодження. Страховики дасть вам обмеження для окремих пунктів, які, як правило, від 200 фунтів і 500 фунтів.

Нове за старе – заміна елементів на нові в обмін на стару основу означає, що страховик буде або заплатити за ремонт пошкодженого майна або замінити елемент, який буде знищено або вкрадений.

Обкладинка для грошей – Там, як правило обмеження на суму грошових коштів виплачується так що перевірити кожного окремого політика. Ці обмеження, які становлять приблизно від 200 до 500 фунтів залежно від політики також включатиме дорожні чеки.

Окуляри покриття – Деякі страховики не дасть кришки для заміни пошкоджених або вкрадених очок так знову перевірити політики.

Медичне страхування – Якщо у вас є попередньо існуючі медичні умови тоді їдуть страховики дуже суворі по відношенню до цього. Це до того, що деякі з них будуть повністю виключити кришка для будь-якого попереднього стану. Інші більш співчуваючим. Ви завжди повинні бути повністю чесним, коли справа доходить до питань охорони здоров’я. Ви не отримаєте нічого, розголошення будь-яких вже існуючих умов до страховика.

Торік E111 була замінена європейської картки медичного страхування. Це означає, що ви можете отримати лікування в Європі, якщо вам це потрібно. Якщо ви тримаєте поточного (і дивитися на цей один-перевірити термін придатності), то деякі страховики також відмовитися від надмірностей.

Правила скасування бронювання і скорочення – Ваш страховики зазвичай компенсують вам, якщо у вас є, щоб прийти додому або перервати ваш відпустку у зв’язку з хворобою або смертю близького родича.