на що звертати увагу в повне охоплення автомобільного страхування цитати в Айові

Якщо ваш автомобіль не фінансується єдиний тип автомобільного страхування ви повинні мати в штаті Айова є страхування відповідальності. Страхування відповідальності платить за медичні витрати (тілесних ушкоджень) і пошкодження майна (як правило, ремонт автомобіля), з іншого боку, якщо ви потрапили в аварію, і буде встановлено, що ви перебуваєте у вині.

В Айові мінімальної суми страхування відповідальності, що вам потрібно купити те, що зазвичай називають 20/40/15 відповідальності політики. Іншими словами ваша відповідальність страховка покриває будь-якого окремого людини за $ 20 000 в тілесне ушкодження в цілому $ 40000 покриття для будь-якої аварії, плюс ваша страховка заплатить $ 15000 за матеріальний збиток.

Враховуючи поточні ціни на перебування в лікарні і лікування та вартість заміни навіть помірними цінами нових автомобілів, ці мінімальні суми для покриття відповідальності можна вважати вкрай небезпечно і застарів.

Для того щоб мати повне страхування автомобіля покриття вам потрібно набагато більше, ніж просто страхуванні відповідальності. На додаток до страхування відповідальності вам також необхідно медичне страхування платежів, зіткнення, всеосяжного і незастрахованих автомобілістів (UM) покриття.

Медичні страхові внески платить ваші медичні рахунки і медичні рахунки будь-хто в вашому автомобілі, якщо ви потрапили в аварію, і ви вважає, що з вини. Враховуючи поточну вартість госпіталізації та медичного лікування, вам слід розглянути можливість отримання максимальної кількості медичного страхування платежі, які ви можете собі дозволити.

Страховку платить за ремонт або заміну автомобіля після ДТП за участю іншого транспортного засобу або з нерухомим об’єктом, таким як дерево або огорожу. Сума цього страхування, які Вам необхідні, залежить від віку, стану і Книга Келлі Синьої вартість вашого автомобіля.

Комплексне страхування платить за ремонт або заміну Вашого транспортного засобу, якщо воно пошкоджено з причин, крім авіаційної події, таких як вандалізм, пов’язаних з погодою пошкодження або крадіжку. Крім того вам потрібно каско на ремонт або заміну Вашого автомобіля, якщо ти б’єш тварина, наприклад, оленя. Ви також повинні запитати, якщо спеціально лобового скла ушкодження включений в ваш всеосяжний охоплення, багато політиків в даний час вимагають, що ви купуєте лобове скло страхування окремо.

Незастрахованих автомобілістів (UM) покриття захищає Вас і пасажирів Вашого автомобіля, якщо ви потрапили в аварію з незастрахованих автомобілістів і незастрахованих водій вважається винен.

Знову ж таки, ви повинні винести ухвалу про те, скільки охоплення вам потрібно, і може дозволити собі для кожного типу автомобільного страхування, який ви вибираєте.

Є дійсно декілька речей, які ви можете зробити, що допоможе зберегти вартість вашого повного автомобільного страхування охоплення під якийсь контроль, але один з основних способів стримувати вартість Вашої страховки через розмір франшизи, що ви вирішили на.

Чим вище франшиза знизити щомісячний платіж премія буде. Проте, вибрати розмір франшизи мудро, заснований на вашому фінансовому становищі, так як вам буде необхідно, щоб придумати Вашої франшизи готівкою до вашої страхової компанії окупляться від претензій.

Так що тепер ви знаєте, що потрібно шукати в повне охоплення автомобільного страхування цитати в Айові прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і почати шукати кращі ціни, яку ви можете отримати за свої політики.

Будьте впевнені, щоб зробити ваше порівняння цін, принаймні 3 різних веб-сайтів, так як ніхто не може зрівнятися сайті всіх різних страхових компаній, що працюють в штаті Айова. Як тільки ви це зробите, то ви можете спокійно спати вночі, знаючи, що ви знайшли найкращі повне охоплення автострахування в Айові за найнижчою можливою ціною.