на що звертати увагу в повне охоплення автомобільного страхування цитати в Міссісіпі

При купівлі автомобільного страхування в штаті Міссісіпі у вас є, в основному, два варіанти. Ви можете купити тільки мінімальне страхування цивільної відповідальності, що штат Міссісіпі потрібно, або ви можете придбати повну політики страхового покриття.

У чому різниця?

Мінімальні Автострахування, що штат Міссісіпі вимагає 25/50/25 є відповідальністю лише політики. Що це означає, що ваша політика буде платити не більше $ 25 000 в медичних рахунках для будь-якої людини, який постраждав у результаті нещасного випадку з вашим автомобілем, з максимуму в $ 50 000 в медичні виплати для всіх людей, що беруть участь в аварії, незалежно про те, як багато людей залучені і незалежно від ступеня їх пошкодження. Крім того, ваш мінімальний відповідальності політики будуть платити максимум $ 25000 за ремонт або заміну майна іншого боку (як правило, їх транспортний засіб).

При серйозній аварії, політика мінімального відповідальністю не може охопити всі медичні витрати або все майно, збитки, пов’язані з аварією. У цьому випадку ви можете бути притягнуті персональну відповідальність за невиплачені суми, яка могла б, можливо, покласти вашого будинку або ощадного рахунку або будь-яких інших активів у вас є ризик.

З цієї причини багато людей, які купують тільки страхування відповідальності буде придбати поліс з більш високими ставками – на більш високій щомісячної вартості премії, природно.

Страхування відповідальності тільки нічого не платить, проте, до ремонту або заміні вашого автомобіля і не може оплачувати медичні рахунки для вас або хто-небудь у вашому автомобілі, особливо якщо ви, як вважається, що з вини в аварії.

Якщо ви хочете бути повністю захищені, то вам необхідно придбати повне охоплення автомобільної страховий поліс. Щоб отримати повне охоплення вам необхідно придбати поліс відповідальності плюс зіткнення політики плюс всеосяжна політика плюс політиці охорони персональних травм плюс незастрахованих охоплення автомобіліста. Кожен тип політика захищає вас від чогось іншого.

Ваша політика зіткнення захищає Ваш автомобіль, якщо ви натискаєте інший транспортний засіб або якщо ви зіткнетеся з дерева або ліхтарного стовпа або інший нерухомий об’єкт.

Ваша всеосяжна політика платить за ремонт або в деяких випадках заміна автомобіля у разі його крадіжки або якщо він вандалізму або якщо він пошкоджений з природних причин, таких як вітер або повінь або пожежа. Ваш каско є той, який платить за ремонт вашого автомобіля, якщо ви зіткнетеся з оленем або інших великих тварин.

Майте на увазі, що в більшості випадків ваші зіткнення або комплексного страхування не буде платити більше, ніж поточний Kelly Blue Book вартість вашого автомобіля – не відновну вартість.

Ваш особистий страхового захисту травми платить ваші медичні рахунки і медичні рахунки будь-хто в вашому автомобілі на момент аварії, незалежно від того, хто винен в аварії.

Незастрахованих захисту автомобілістів платить за ремонт вашого автомобіля і медичні витрати для вас або хто-небудь у вашому автомобілі, якщо ви потрапили в аварію з автомобіліста, який не має страховки.

Якщо ваш автомобіль фінансується ваш кредитор зажадає, щоб ви придбати повні Автострахування охоплення, але навіть якщо ви не маєте справу з кредитором Ви все ще можете вибрати повне страхування автомобіля покриття просто для душевного спокою він надає – не кажучи вже про захисту активів.

Чи купуєте Ви основні страхування відповідальності або повне страхове покриття, ви, ймовірно, знайти кращу пропозицію через один або більше з авто страхування онлайн веб-сайтів порівняння цін.