на що звертати увагу в повне охоплення страхування автомобіля цитати в Айові

Не кожен водій в Айові потрібно купити страхування автомобіля. Якщо у вас є чудовий послужний водіння і якщо у вас є достатньо ресурсів для оплати за будь-який нещасний випадок ви можете мати, то ви не змушені купувати страхування автомобіля.

Тим не менше, більшість водіїв в Айові не мають права їздити без страхування автомобіля і тому важливо знати, що шукати в повне охоплення страхування автомобіля цитати тут, в Айові.

Повне страхове покриття насправді складається з (в основному), а іноді і чотири п’ять різних типів страхування автомобілів.

Найпростіший тип страхування автомобіля є страхування цивільної відповідальності. Це страховка, яка платить за лікування (відомий як тілесне ушкодження), щоб хто-небудь в аварію і зобов’язання також платить за ремонт або заміну автомобіля іншої людини, якщо ви не винні в аварії.

Тут, в Айові мінімального страхування відповідальності вам потрібно, це те, що відомо як 20/40/15. Цей вид страхування платить до $ 20 000 в медичних платежів (тілесні ушкодження) для однієї людини в ДТП з максимальною виплатою $ 40 000 у медичну страховку для будь-якої аварії. Крім того ця політика буде платити $ 15 000 до матеріального збитку – який включає в себе ремонт або заміну автомобіля іншої сторони.

Можна купити тільки страхування цивільної відповідальності.

Однак, якщо ви дивитеся на повну страховку автомобіля покриття ви також повинні придбати всеосяжний, а також висвітлення зіткнення. Крім того, ви можете придбати незастрахованих автомобілістів (UM) охоплення та медичне страхування платежів.

Можна придбати всеосяжний охоплення, а не придбати зіткнення охоплення, але ви не можете купити зіткнення освітлення, якщо ви також придбати всеосяжний охоплення.

Зіткнення охоплення, як випливає з назви, охоплює ремонт або заміну автомобіля в разі аварії. Якщо ваш автомобіль фінансується то ваш кредитор зажадає, що ви носите освітлення зіткнення на вашому автомобілі.

Всебічний охоплення покриває ваш автомобіль за збиток, понесений нічого, що не є зіткненням. Всеосяжне охоплює такі речі, як крадіжка, пошкодження, яке відбувається внаслідок погодних умов, таких як град та повені, а також вандалізму. Всеосяжне також включає в себе збитки, завдані, якщо ви потрапили тварин, таких як олень.

Незастрахованих автомобілістів (UM) охоплення платить за нанесення тілесних ушкоджень, щоб ви або хто-небудь у вашому автомобілі, а також ремонт вашого автомобіля в разі, якщо ви потрапили в аварію з автомобіліста, який не застрахований і незастрахованих водій винен.

Медичне страхування платежів платить за ваші медичні рахунки і медичних рахунків інших осіб, які отримують травми в автомобілі під час аварії. Медичне страхування платежів поширюється тільки чотирьох колісних транспортних засобів (що не мотоцикл) і є інші обмеження, охоплення, тому переконайтеся, що ви розумієте всі обмеження і як вони ставляться до вас перед покупкою даного страхування.

Якщо ваш автомобіль фінансується ваш кредитор може знадобитися придбання і більше, ніж держава мінімальні розміри страхових і у вас також може бути обмежено на суму франшизи.

Якщо ваш автомобіль не фінансується, то ви можете бути в змозі тримати ваші витрати на страхування знизився на купівлі обмежених обсягів страхування відповідальності, а також обмеження або навіть ліквідація ваш компетентний, зіткнення, та медичне страхування платежів. Ви також можете знизити вартість страхового покриття за рахунок збільшення вашої франшизи на висока ціна, яку має сенс у вашої фінансової ситуації.

Після того як ви визначили, які види та обсяги страхового покриття вам потрібно, вам найкраще для пошуку найнижчою ціною для вашого страхового покриття, щоб вийти в інтернет і почати Порівняння цін між, як багато різних страхових компаній в штаті Айова, наскільки можливо.

Будьте впевнені, що ви не зупинитеся після проведення порівнянь тільки на одному сайті. Якщо ви дійсно хочете, щоб знайти найкращі ставки можливе для покриття вам потрібно, ви повинні взяти час, щоб зробити порівняння принаймні 3 різних сайт порівняння. Як тільки ви зробите це, то ви можете подивитися за найкращою ціною ви змогли знайти і впевнені, що це найкраще ціна, яку ви збираєтеся знайти для повного охоплення страхування автомобіля в штаті Айова.