на що звертати увагу в повне охоплення страхування автомобіля цитати в Міссісіпі

Питання для багатьох покупців є страхування автомобіля: я можу купити мінімальний розмір страхової суми, що держава вимагає, або я можу купити повне охоплення автомобіля страховий поліс?

Якщо ви фінансування вашого автомобіля, ви можете мати невеликий вибір: ваш кредитор зажадає, щоб ви купити повне охоплення політики. Однак, навіть якщо у вас немає кредитора ви все ще можете вибрати повне охоплення політики для додаткового захисту і спокою вона забезпечує для вас – особливо, якщо у вас є будинок або інші активи, які можуть бути втрачені в судовому процесі після важка аварія.

Мінімальні Автострахування ви обов’язково повинні придбати для того, щоб їздити на законних підставах в Міссісіпі є те, що зазвичай називають 25/50/25 відповідальності політики.

25/50/25 відповідальності політиці приділяє максимум $ 25000 на медичні витрати для будь-якого окремого людини потрапили в аварію з автомобілем з шапкою по всіх медичних платежів (незалежно від того, скільки людей постраждало або те, що ступінь їх травм ) у розмірі $ 50 000 за аварію. Остаточний “25” відноситься до максимальній сумі матеріальної шкоди вашій страхування відповідальності платитиме за – $ 25 000.

Дві речі, щоб думати про те, якщо ви роздумуєте про покупку тільки це мінімальне страхування цивільної відповідальності.

По-перше, якщо ви потрапили в серйозну аварію, дуже можливо, що медичні або майновий збиток швидко виходить за межі цієї відповідальності політика, – і якщо це станеться, ви можете бути на гаку для будь-яких додаткових витрат, які могли б поставити ваш будинок або Ваші заощадження або будь-які інші активи у вас є ризик.

А по-друге, відповідальність політика не буде платити один цент до ремонту вашого автомобіля і він не може оплатити медичні витрати на ви або хто-небудь у вашому автомобілі, особливо, якщо буде виявлено, що з вини в аварії.

Для того щоб повністю захистити себе і своїх пасажирів вам потрібно щось більше, ніж голі кістки страховий поліс. Спочатку ви збираєтеся хочете збільшити суму покриття на вашому страховому полісі, а по-друге, ви збираєтеся хочуть придбати повний охоплення автомобіль страхового поліса.

Повне охоплення політики починається з відповідальності політики, але на додаток до цього ви повинні будете купити зіткнення політики, комплексної політики, політики в галузі охорони особистих травм, і незастрахованих автомобілістів політики.

Зіткнення політики будуть платити за ремонт або заміну Вашого автомобіля Ви повинні вдарити інший транспортний засіб або якщо ви натискаєте стаціонарного предмета, наприклад дерево або ліхтарний стовп. Майте на увазі, що майже ніяка політика не буде платити більше, ніж книга Келлі Синьої вартість вашого автомобіля, так що не перестарайтеся в розмір вашого зіткнення політики.

Ваша всеосяжна політика платить за ремонт (або в деяких випадках заміну) вашого автомобіля в разі, якщо ваш автомобіль був вкрадений або зіпсовані, або, якщо вона пошкоджена внаслідок дії природних факторів, таких як падаюча гілку дерева або пожежа або повінь. Це ваша комплексної політики, яка платить за ремонт вашого автомобіля, якщо ти б’єш тварина, наприклад, оленя.

Політиці охорони персональних травм буде платити за медичне лікування для Вас і всіх пасажирів в автомобілі, навіть якщо ви, як вважається, що з вини в аварію. Якщо у вас є поліс страхування здоров’я, який відділений від політики вашого авто проконсультуватися з вашим агентом, щоб побачити, якщо вам необхідно придбати додатковий страховий захисту особистих травм.

Незастрахованих охоплення автомобіліста, як випливає з назви, платить за ремонт вашого автомобіля і платить за медичну допомогу для вас та інших в автомобілі, якщо ви потрапили в аварію з водієм, який не має автострахування.

Як і слід було очікувати, тим вище суми страхових, які ви обираєте, тим вище щомісячна премія, ймовірно, буде. Майте на увазі, що ви можете бути в змозі отримати повне страхове покриття автомобіля меншими витратами онлайн.

Якщо ви серйозно про бажання знайти гарну угоду, то переконаєтеся, що ви вводите всю інформацію на формах на 3 різних страхування автомобіля порівняння цін веб-сайтів, а не покладатися тільки на 1 сайт – а потім просто вибрати найменш дорогий політики ви знайдете .