на що звертати увагу в бізнес Автострахування

Ви повинні визначити, що всі ваші особисті потреби, такі як підліток в будинку, який також диски, але вимоги повинні бути охоплені також. Потім переконайтеся, що політика буде охоплювати все, щоб лістингу.

Ви також повинні вибрати, скільки захист відповідальності ви хочете (витрати за шкоду, який ви просто викликати іншій особі на вулицю). Ви можете знайти дві частини в страхуванні відповідальності: тілесні ушкодження і шкода будинку до іншого людині. Оскільки охоплення страхування відповідальності є основною причиною, щоб застраховані в колишнє місце, настійно радимо, що страховики застрахувати самостійно красиво вище мінімального вимоги з державою. Це відмінна думка, у цій області, щоб піти як великий, як ви дійсно відчуваєте, що ви будете в змозі в зв’язку з тим, якщо ви не в змозі провести всі пошкодження зборів, першої вашої власності, ймовірно, відвідаємо допомогти розщедрюватися на його, то ви якраз і буде в курганах фінансового боргу. Ви можете отримати пощастило, і, можливо, вони будуть мати страховку Вашої застраховано недостатньо (ви) і, можливо, їх адвокат не пішов би за вами, але не розраховуйте на це.

Треба б оцінити вартість свого першого автомобіля до прийняття рішення про страховку. Чи є ваш транспортний засіб у віці так чи інакше і на його саму останню ногу, або це свіже? Просто, скільки ви готові викласти з кишені необхідності що-небудь станеться? У випадку, якщо ваш автомобіль був склало, ви досить викласти з кишені і / або ризикувати своєю страховою очолює, або ви б досить просто отримати новий автомобіль? Ви повинні отримати тільки зіткнення покриття повинне ви дійсно відчуваєте, вимагають щоб підтримувати ваш автомобіль і ремонт від таких подій може бути набагато набагато більше, ніж залишаючись застраховані, тому що вимагають допомоги страхового покриття. Це важливо відзначити, що покриття страховки буде страхувати незалежно від того, хто винен, як звичайно.

Комплексне страхування автомобіля якраз і означає, що, насправді це все сукупний (він включає в себе майже все інше, що може піти не так з вашого автомобіля). Як приклад, якщо ваш кондиціонер зламався, вона могла покрити ремонт для цього, або якщо ваш автомобіль вкрали Отримані він буде охоплювати для цього теж. Вона буде також (як правило) кришкою протягом тривалого витрати на охорону здоров’я будь-якої людини поранено в результаті аварії, втрату доходу протягом усього цього часу, а похорон рахунку. Який 1 пункт про існування, наповнених нескінченними можливостями, тому якщо будь-яке з цих покриттів є важливими для вас, то ви повинні отримати комплексний план захисту.

Тепер, у випадку, якщо ви дійсно бажаєте, щоб захистити себе і ви можете також отримати страховку Вашої незастрахованих також (або неповного страхування для тих, хто застрахований в недостатній мірі). Так, що по суті означає, що ваша страховка покриває те, що вони були призначені для покриття, що вони стануть у вині, а тому, що вони не мають страхового покриття, ви будете покриті без будь-яких проблем. Це може мати вирішальне значення для володіти, якщо ви підозрюєте, що людина буде вдарити і втекти. Якщо вони здатні отримати геть без вашого розуміння свої водійські права або що-небудь, то не буде значно ви зможете з цим вдіяти.

Ваша франшиза, скільки ви повинні платити зі своєї кишені до вашого страхового покриття допоможе вам. Чим більше франшиза, тим зменшити вашу місяця до місяця виплати (ваша премія). Так що, якщо ви не дуже схильні аварії, може бути, велика франшиза може бути великим для вас, так високо, як ви дійсно відчуваєте, що ви могли б заплатити самостійно. Якщо ви все ще бореться з тим, що ви хочете, щоб ваша франшиза бути, відчуття такий сценарій: ви отримуєте в кліщі буфера, запустивши дружньому полюса більш ніж на вашій АЗС, і це $ 500, щоб виправити. Що б ви хотіли платити з кишені? Або йти через ваш страхування ризикуючи, що ваші ставки підвищать. А що, якщо це було $ 1000 до ремонту? Тепер, як близько $ 1500 на ремонт? Зараз $ 2000 до ремонту? Найбільша кількість ви б бажання витратити з кишені повинна бути для Вашої франшизи.

Як говорили вище, тим більше франшиза, тим зменшити ваші премії, яка може залишити вас на пачку доларів. Який чудовий спосіб збереження коштів і тим не менш, є можливість зберегти ваші хороше покриття. Навіть у випадку, якщо ви до вашої франшизи до $ 500 доларів, ваша премія буде ймовірно, буде набагато менше. Якщо ви побоювалися у вас не буде, що додаткові $ 500 доступні, коли ви в ній потребують, насправді це, швидше за все, велика ідея, щоб підтримувати його у вашій надзвичайної фінансової економії високого рахунка, що приносить цікавість. Правда, тримати всю франшизу там, після чого Якщо вам коли-небудь буде потрібно його всередині крайньому випадку, ви будете мати його. Це буде зберегти вам купу доларів в тривалій перспективі.

Якщо у вас є підлітки, які ви хочете, щоб покрити, накрийте їх разом з вашої страхової стратегії. Не перекривайте їх окремо, це буде набагато багато дорожче. Одне і те ж з їх транспортними засобами. Із зазначенням їхніх автомобілів разом з вашими.

Додатковим способом зберегти, або – не витрачайте свій засобів, повинен був би бути впевнені, ви не могли б бути у вашій overcompensating покриттів. Наприклад, якщо ви до теперішнього часу мають відмінні покриття в межах вашого благополуччя страхового покриття для покриття травми незалежно від того, на курок, то в автомобільній аварії вам доведеться захист травм Тепер за допомогою вашого благополуччя страхового покриття . Таким чином, ви б можливо в порядку просто отримати мінімальну вимогу у вашому страхування автомобіля для вашої власної травми. Ви, можливо, будуть шоковані все, що Вашої резиденції страхового покриття буде охоплювати, так що бути позитивним, щоб поглянути на покриттях ви в даний час ретельно перед генерацією певних рішень.

Тепер, можливо, буде потрібно прийняти до уваги отриманні вашого авто страхування, використовуючи ті ж компанії, що ви просто отримаєте ваш домовласників страхування, або додаткове страхове покриття, просто тому, що багато випадків вони дозволяють отримати страховку за набагато менше повинно Ви купуєте набагато більше, ніж 1 за допомогою їх. Взагалі майте на увазі, що якщо фірма не працює у вашому відповідно, ви можете в будь-який момент змінити вашу політику або змінити компаній, правди шукай, поки ще не час, щоб відновити вашу політику. Ви можете змінити питання в будь-який час ви відчуваєте таку необхідність, ви ніколи не хочете чекати.

Обслуговування клієнтів часто критичний елемент (будь-якої організації в цьому відношенні!), І дуже добре 1, щоб перевірити! Подумайте про божевільних або абсурдне питання, а потім викликати їх покупцем обслуговування і перевірте це! Або будь-який запит для вирішення даного питання! Якщо ви знаходитесь в очікуванні протягом години, то вони, можливо, не забезпечують дуже хороше обслуговування.

Тіло рітейлери інше зручне розташування з’являтися. Менеджери там доводиться мати справу з автомобільними страховками весь час. Запитайте їх, які є кращими для роботи з! Я впевнений, що вони будуть їсти деякі пропозиції для вас особисто, щоб провести їх життя легше! Вони будуть знати, яка страхування спробувати піти з заміною деталей за допомогою менш дорогих компонентів зберегти на свої власні гроші, і який би змінив частин назад в їх початкове високу якість.

Фраза рот завжди хороший спосіб зустріти великі фірми також, досвід від інших людей, або не так на форумах в Інтернеті або від друзів.