на що звертати увагу в авто-страхових компаній.

Є купа авто страхові компанії на вибір там, так як ми можемо вибрати правильний? Якщо ми вирішимо на певній компанії, як нам переконатися, що це буде хороший вибір?
Там досить багато речей, слід звернути увагу при ухваленні рішення або не вибирати певну компанію. Не треба тільки зробити вибір на одного фактора, але поєднання кількох важливих факторів, і якщо ви хочете, ви можете додати додатковий розгляд на все, що ви вважаєте найбільш важливими, такі як ціна, якість, охоплення або стабільність .

Нижче наводиться короткий виклад речей слід шукати в страховій компанії для того, щоб зробити усвідомлений вибір, і щоб Ви залишилися задоволені і безпеки.

· Один дуже важливий фактор, який ми всі автоматично брати до уваги, є ціна. За наявності поважних причин, всі ми хочемо заплатити якомога менше для покриття нам потрібні. Замість визначенні ціни перевізника є конкурентоспроможними, порівнюючи їх з вашого поточного або попереднього валют, слід порівняти темпи декількох компаній. Багато разів, споживачі отримують 2:58 цитати з різних носіїв і вважають, що найменший з трьох щоб бути конкурентоспроможними. Що потрібно розуміти, що швидкість авто страхові компанії можуть широко варіюватися для різних водіїв. Якщо одна компанія є найдешевшим для одного водія, це автоматично не найдешевшим для всіх водіїв. Рекомендується порівняти курс котирування не менше п’яти компаній з метою забезпечення конкурентної ставкою. Заповнивши просту форму, ви можете порівняти темпи трохи несучих миттєво і швидко замість зв’язатися компанії індивідуально.

· Оцінка ваших потреб покриття може бути засноване на тому, що вам потрібно і що ви можете собі дозволити. Якщо у вас є автомобіль з дуже низьким значенням, ви можете розглянути питання про скасування всеосяжного і зіткнення охоплення яких є те, що охоплює ваш автомобіль у разі пошкодження або крадіжки. Крім цього, ви можете експериментувати з високою франшизи, щоб побачити ціну відмінності. Отримувати котирування по всіх різними типами покриття. Не бійтеся процитувати певний охоплення просто з цікавості і пам’ятати, що котирування можуть бути отримані онлайн абсолютно безкоштовно без будь-яких зобов’язань на нашому сайті. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що деякі цінні покриття може бути зовсім недорого.

· Якщо компанія пропонує покриття вам потрібно за розумну ціну, ви можете почати дивитися трохи далі в інші фактори, такі як сервіс. Обслуговування клієнтів є дуже важливим фактором, який обов’язково повинні бути прийняті до уваги при виборі відповідного носія. Якщо вибір бази їх тільки за ціною, не має сенсу платити за страховку, якщо ви не збираєтеся приймати послугу ви заслуговуєте, коли прийде час. Хороший спосіб визначення коефіцієнта експлуатації це запитати когось, що ви знаєте, є компанії. Запитайте їх, якщо вони задоволені з носієм і, якщо вони рекомендують компанії незалежно від ціни. Також ви можете зателефонувати за номером обслуговування клієнтів і поставити просте запитання типу “Ви пропонуєте знижки для сімейних водіїв?” Просто подивитися, що час утримання можна очікувати і бачити дружелюбність представників.

· Стабільність компанії є дуже важливим фактором. Якщо Ви знайдете великий ціною від компанії, що має відмінне обслуговування клієнтів, і вони виходять з банкрутом, перш ніж вони платять Вашу претензію, ви знаходитесь на тому ж човні, не маючи страхового взагалі. Стабільність компанія називається фінансової міцності. Є незалежні агентства, що питання літерні оцінки для компаній на основі їх фінансової потужності, таких як AMBest. Деякі компанії пишаються своєю класі і показувати їх як вони дають вам курс. OnlineAutoInsurance.com також дає вам компанію резюме з AMBest це рейтинг фінансової стійкості.

· На претензії, допомога так само важливо, як і будь-який інший фактор. Це головна причина, ви застрахувати свій транспортних засобів;, щоб допомогти вам пройти через збиток або відповідальність, претензії. Переконавшись компанії дійсно забезпечують хорошу допомогу претензії також можуть бути визначені через кого ви знаєте, хто був позов до компанії йде мова. Ви також можете зв’язатися з Вами Департаменту державної страхової отримати претензії скаржаться історії. Очевидно, що якщо у компанії є тоннами скарг, ви, ймовірно, закінчиться тим, що скаржилися на претензії; навпаки, низький запису скарги свідчать про задоволеність від великий відсоток яких, ймовірно, буде вам.