на кінець року заощадження здоров’я податковий облік стратегій

2007 рік не за горами, і є кілька питань, щоб розглянути, якщо у Вас вже є медичні ощадні рахунки (HSA), або плануєте отримати один в найближчому майбутньому.

100% від депозиту ви місце у вашому HSA підлягає відрахуванню на федеральних прибуткових податків. Все, крім чотирьох держав також зробити HSA вклади податком на державні прибуткові податки. Якщо ви шукаєте, щоб знизити податкове навантаження 2006 і прибрати більше грошей для виходу на пенсію, ваші HSA це перше місце, ви повинні покласти ваші гроші, якщо ви ще не максимальна вашого внеску.

Максимально ви можете сприяти вашої HSA в 2006 році, що менше суми франшизи, або $ 2700 для одиноких і $ 5450 для сімей. Особи, які 55 років і старше можуть сприяти додаткові $ 700. Зверніть увагу, що внесок межі пропорційної, заснований на кількість повних місяців, протягом року, в якому у вас є здоров’я відбірковому HSA страхової план.

Ви не маєте до 15 квітня (або пізніше, якщо ви подавати клопотання про продовження), щоб зробити ваш внесок 2006. Якщо Ви не в повній мірі поповнити свій рахунок на поточний рік, ви не можете зробити наздоганяючого внесок за 2006 рік після закінчення цього терміну. Проте, ви можете відшкодувати собі в наступні роки для кваліфікованих витрати, понесені у 2006 році, навіть якщо у вас немає коштів на вашому рахунку відшкодувати собі в цей час.

У 2007 році максимальний річний внесок HSA буде доходити до $ 2850 для фізичних осіб і $ 5650 для сімей. Особи 55 років і старше буде дозволено зробити додатковий внесок в $ 800.

Щоб збільшити податкові пільги на 2007 рік, важливо не мати свій HSA-кваліфікованих медичного страхування на місце не пізніше 1 січня.

Для того, щоб оплатити медичні витрати від вашого HSA, він повинен бути кваліфікованим рахунок. Деякі з цих кваліфікованих витрати включають в себе стоматологічні витрати, окуляри, хіропрактика відвідувань, більш-рецепта ліки, а іноді навіть харчові добавки.

Зараз хороший час, щоб переконатися, що у вас є точний звіт про ваші медичних витрат за рік. Переконайтеся, що ви відокремити витрати, за які ви відшкодували себе від HSA від тих, які ви заплатили з власної кишені. Ви хочете, щоб зберігати квитанції за всі медичні витрати оплачуються з вашого HSA з 2006 податкового обліку. Помістіть “не відшкодовуються витрати на медичне обслуговування” в окремому файлі, зберігаючи їх з податковими одночасних року записи в будь-який рік ви вирішили відшкодувати собі.

Покарання за надмірне фінансування Вашої АСП становить колосальні 6%. Ви не маєте до 15 квітня 2007 року до вилучення надлишкової коштів за 2006 податковий рік, щоб уникнути штрафу. Ваша HSA адміністратор може повідомляти вам про будь більш-фінансування, але вони не зобов’язані це робити. Це ваша відповідальність, тому переконайтеся, що ви зареєструвалися в цьому, якщо ви думаєте, що ваш може застосовувати щодо фінансованого вами рахунок.

Мінімальна франшиза для HSA-сумісних планів медичного страхування в 2006 році склала $ 1050 для фізичних осіб і $ 2100 для сімей. У 2007 році ця цифра збільшиться до $ 1100 для фізичних осіб і $ 2200 для сімей. Якщо зараз у вас HSA-кваліфікованих план з низькою право 2006 франшиза, що франшиза буде автоматично підніматися на 1 січня до нового мінімуму.

стратегії для максимізації податкових пільг

Існують в основному три різні стратегії, які ви можете скористатися при прийнятті рішення про фінансування вашого здоров’я ощадний рахунок.

1. жадної не грошей на рахунку, крім випадків, коли ви понесете медичні витрати. Ця стратегія дозволяє вам законно “відмивати” гроші використовуються для оплати медичних витрат. Іншими словами, шляхом здачі на зберігання грошей у ваше HSA, то відразу ж відмовитися від неї відшкодувати собі витрати на медичне обслуговування, ви робите свої медичні витрати всіх оподатковуються. Ви можете використовувати цю стратегію, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, і хочете зберегти ваші готівку витрати якомога нижче.

2. Повністю поповнити рахунок, або, принаймні, поставити в якомога більше в залежності від бюджету. Візьми гроші з рахунку в будь-який час медичні витрати були понесені, і нехай інші ростуть податків відкладено. Ця стратегія буде максимізувати податкові відрахування, роблячи ваші кошти HSA для оплати будь-яких непокритого медичні витрати до Вашого франшиза зустрілися.

3. Повністю поповнити рахунок, але оплатити всі медичні витрати від Не-HSA рахунку. Відшкодовувати себе медичні витрати на пізніший термін. Ця стратегія дозволить вам максимізувати податкові відрахування, а також дозволить вам збільшити податків відкладено зростання вашого HSA. Потім ви можете відшкодувати собі, оподатковуваних податком, в будь-який час у майбутньому для медичних витрат, понесених протягом наступних років.

Щоб максимально використовувати потенціал зростання ваших доходів, ви можете зробити вашу 2007 депозитів на початку року, як це можливо. Будь-яке зростання в ваш рахунок податків відкладено, як ІРА. Якщо можливо, ви повинні планувати Щоб зробити депозит перший тиждень січня.